Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként flörtöltetek már?...

Anyukaként flörtöltetek már? Esetleg "félrelépés"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy jól esik e ha mondjuk a munkahelyen érzed azt hogy tetszel a munkatársadnak, és célozgat is erre. Én ebben a szituban vagyok, az egyik pillanatban jól esik hogy anyukaként és feleségként még tetszhetek másnak, a másik pillanatban meg lelkiismeret furdalásom van hogy családom van és ilyeneken agyalok.
2013. szept. 7. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A férjem olyan rajongással vesz körül a mai napig, hogy eszem ágában sincs máshonnan igazolást keresnem arra, hogy jó nő vagyok és vonzó feleségként is. Szoktam kapni tekinteteket, de ezeket mereven elutasítom. Nem érzem jól magam már az ilyen helyzetekben. Nem mondom, hogy rossz, ha ez neked jólesik, de szerintem kicsit több energiát fordíts a házasságodra, és akkor helyrebillen az önbizalmad magától, nem kell külső segítség hozzá.
2013. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukaként is nők vagyunk,persze,hogy jól esik néhány kedves szó,vagy pillantás,de attól függ,kinél hol a határ.
2013. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én voltam úgy 2 hónapja császároztak nem szoktam nézni a pasikat, imádom a férjem oda lépett az altatóorvos bemutatkozott, azt hittem rosszul látok, betudtam a sok érzéstelenítőnek, ilyen jó helyes pasit életemben nem láttam. Kiderült, hogy egy városban lakunk és itt meg ügyeletes orvos is! :D Pár barátnőmnek megmutattam a képét,nem jutottak szóhoz. Nem lépnék félre soha, flört sem fér bele, leírtam mert az a pasi 10-es skálán 12-es! :D
2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zabmester ***** válasza:
75%

Velem történt már ilyen, bár nekem akkor nem volt párom :)

De amióta nem vagyok egyedülálló, kimondottan zavarnak az ilyen helyzetek, még ha valahol jól is esik, de nem nagyon tudom az ilyeneket nem bunkón leépíteni.

2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Na, akkor én egy sz@r szemét sz@r alak voltam, megcsaltam a gyerekem apját 3 pasival (mert 0 kontakt volt köztünk. Se beszélgetés, se érintkezés, SEMMI.) Majd otthagytam egy negyedikért, akitől asszem az életem minden elkövetett szemétséget visszakaptam.

Ez történt 7 hónapja... Most kezdek "felállni a földről"... asszem.

2013. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

5-ös nem értem miért lennél az amit írtál,hiszen ha úgy vesszük nem volt már köztetek semmi. Még szép,hogy keresed a boldogságot!!


Van egy ismerősünk. Szerencsére nem sokat jár erre,és a Párom is tudja,hogy olyan,hogy teszi a szépet. Nekem is mondta,hogy milyen szép szemem van,milyen szép vagyok...bla-bla-bla (önértékelésem 0,de azért jól esett),de úgy tettem,mintha a Páromtól megkapnám ezeket a szavakat,mintha nem lenne rá szükségem,pedig nagyon is nem így van... Ő nem ilyen fajta,nem képes kimondani,az a típus,aki nehezen mutatja ki az érzelmeit-már ha erről van szó. És igen,hiányzik,és igen jól esne,akárkitől ha olyat hallanék,hogy csinos,szép vagyok,de nem mennék bele a játékba,mert a Páromtól szeretném igazán hallani!!!

2013. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Keresni kerestem, csak nem találtam, de asszem nagy árat fizettem érte. Ahogy én megcsaltam az exem, ő ugyanúgy megcsalt (vagyis gusztustalanabb formában. Mert én legalább vállaltam a tetteimért a felelősséget.)


Igaz, utolsó, sokszor azért vagyunk hajlamosak belemenni ezekbe a "játékokba", mert megkapjuk, amire szükségünk van. Csak későn jövünk rá, hogy NEM a megfelelő személytől:-S

2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyik sem, nem kockáztatnék.
2013. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem!. Elvárom a páromtól, hogy ne flörtöljön más nővel, ezért én sem fogom ezt tenni férfiakkal. Persze, hogy jó érzés, ha mások is csinosnak találnak, de ha van egy jól működő kapcsolatom, akkor nem fogom kockáztatni hiúságból.

Ha azt az energiát, amit más palira fordítanék a házasságomra tartogatom, akkor a jelenlegi párommal lehetek boldog, és nem egy bizonytalan kimenetelű, bár nyilván izgi kalandban.

Ha az emebr az eszét is hasznalná a kapcsolataiban, akkor kevesebb megcsalás meg dráma lenne.

2013. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!