Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szerintetek mennyire hibás egy nő, ha házas emberrel kezd, melyik fél hibásabb?

Figyelt kérdés
Én itt úgy látom,a válaszolók szerint a férfiak a leghibásabbak,hisz neki ugye kapcsolatuk van,a nő független,ebben egyetértek!!: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. aug. 25. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hibás mert tudja hogy a palinak van felesége.

Nem szokta érdekelni egészen addig amig majd Ők lesznek a megcsalt fél és akkor persze fel lesznek háborodva.

2013. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ha az a kérdés,ki a hibás,én rávágom,hogy mindkettő!


De hogy melyik fél a hibásabb?

Döntsük el!


A pasi: sok esetben gyerekei is vannak,és felesége,aki tiszta ruhával,meleg étellel várja otthon,mossa a caros gatyáit.....

Neki ez kényelmes a kész pitsa meleg málé,rabszolga feleség,plusz ingyen k..rva


a nő: független (sok esetben),se kutyája,se macskája,csak szexet akar

hibás,de korántsem annyira,mint a férfi.....

2013. aug. 25. 14:18
 3/19 anonim válasza:
Mindkettő hibás,kivéve ha nem tudja a nő,hogy házas a férfi.
2013. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Akkor se másszon rá egy nős férfira !!!

Gondolj csak bele,hogy neked milyen jól esne ez ha te lennél az "áldozat" nő.

Miért nem jó egy szabad pasi ?

2013. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kevésbé hibás a nő.

Gondolj bele,hogy nem létezne megcsalás ha mindenki visszautasítaná a pasit.A nő ugyanúgy tudja azt amiket felsoroltál de mégis belemegy.

Az se kifogás hogy "nem tud neki ellenállni".Ez csak egy kamu védekezés.

Mégis mi a nő? Egy akarat nélküli szexbábu aki kötelezően megdől mindenkinek aki ráhajt?


Persze ha nem tudja hogy nős a pasas akkor nem hibàs.

2013. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a nő a hibásabb
2013. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

a nő a hibásabb


a pasit gyerekkel,feleséggel a háta mögött,meg biztos kényszerítette gépfegyverrel a feje mellett.....hogyne!

2013. aug. 25. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Mindkét fél UGYANANNYIRA hibás!


És rengeteg eset van amikor a nő mászik rá a családos pasira..

2013. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Gondolj csak bele,hogy neked milyen jól esne ez ha te lennél az "áldozat" nő.

Miért nem jó egy szabad pasi ?


nem vagyok se gusztustalan megcsaló férfi,se nős pasira ráugró nő.....csak nem értem,sokan miért a nőt hibáztatják....a férfi akkor csak az események áldozata,sajnáljuk :D?


ha igazán szeretné a párját,és nagy erény mintaképe lenne,jöhetne akármilyen ribi,nem?

meg ha az aktuális nő elutasítja,belenyugszik,és nem csalja meg a nőt más ribivel?


"ohh a kiszemelt nővel nem jött össze,ezért inkább úgy döntök,hogy mégsem csalom meg az asszonyt otthon!"


Egyesek annyira naivak.......

2013. aug. 25. 14:33
 10/19 A kérdező kommentje:

És rengeteg eset van amikor a nő mászik rá a családos pasira..


pont erről beszélek.....a pasi meg biztos lelöki,ráad egy pokrócot a meztelen testére,hogy "húzz innen!nekem otthon családom van!!" pfff

2013. aug. 25. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!