Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar/akart második...

Aki nem akar/akart második babát. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Én soha nem tudnám megtenni a gyermekemmel, hogy ne legyen testvére.
2013. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Akkor szülj több gyereket. Te dolgod.
2013. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
11: és ez hogy a tökömbe jön a kérdéshez???
2013. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Milyen fainok egyesek, hogy lepontozzák a másikat,végy normàlis válaszért... Én is jutalmaztam:-)
2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok. Bár én nem pontoztalak le, de látom Te igen. Mi ez, óvoda?
2013. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
34%
Mi ez a liberáis métely, a nők újabban kifejezetten gyűlölik a gyerekeket, a sajátot is hogy még megszületni sem engedik őket, általában is olyan síri hangulatú depresszív - racionálisak amilyen egy férfi sohasem tud lenni. Nem volt ez mindig így, még háborúban is szültek, a nők tudtak otthont teremteni ma már ez nincs mert kiölték belőlük a családi értékeket - ezt felismerve értelmesebb férfiak eleve elkerülik őket, senkinek nem kellenek. Miért? Hiszti, önzés, férfigyűlölet. Az a ti gyereketek lenne, ti önző szerencsétlenek! "a saját testetekből" hát ez az! Kutya sem való egy ilyennek, amúgy. Úgyis csak kiteszi az út szélére ha megunja, hisz "így ésszerű" "nem tehetünk mást" "gondolni kell az anyagiakra" stb stb stb.
2014. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsò. Kezeltesd magad. Rádfér.
2014. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Kezeltesd magad te, libtard.
2014. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!