Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kemény csőrös itatópohár...

Kemény csőrös itatópohár amiben nincs szelep és olyan 2,5 dl körül van létezik?

Figyelt kérdés

Kisfiam szépen iszik szelep nélküli kemény csőrösből, de ebbe max 180ml fér, nagyobb kéne. Ez sima talán 100ft-osban lett véve, de az ikeásba sem fér több szeritnem.

Gondoltam veszek szelepeset, de ha kiveszem a szelepet, akkor van egy lyuk a csőr felett, akkor azon nem tud kifolyni? hiszen akkor nem lesz ott tömítés.... ivás közben, ha megdönti.

Végülis az sem baj, ha szelepes, csak ne kelljen erősen szívni, ha inni akar, mert végülis a poharat sem kell és örülök, hogy már itt tartunk. Pohárból még nem tud inni egyedül, így mindenképpen csőrös kéne, hogy akkor igyon amikor akar.



2013. szept. 19. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
De. Kifolyik ha kiveszed a szelepet. Nezz korul a tupperware oldalan. Ott vannak jo itatok.
2013. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 dl-eset vettünk a múltkor a Tescoban. 1200 Ft, tök jó minőség és aranyos is.

Meg az IKEÁ-ban is van.

2013. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második:

az ikeás is csak 2dl, feltételezem csurig töltve, addig meg úgysem lehet, mert még a tetejét is rá kell tenni, így szeritnem kilőve, hacsak nem el van írva a honlapon. A honlapon néztem a kutyásat is és a csőröset is.


Elsőnek:

Gondolom utazásnál érted a kifolyikot, utazásnál, sétánál nubys csőröset használnánk szerintem továbbra is, bár az is néha folyik.... ezt amit kérdeztem itthon, nem borult még ki ez az olcsó sem, csak kevés fér bele, többet inna a fiam, így sokszor után kell töltenem, mert már hiába inna, nincs benne, szóval lehet utána tölteni.

2013. szept. 19. 09:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek, szóval félreértettelek, válaszoltál arra, hogy ha kiveszem a szelepet akkor azon a kis lyukon kifolyik az ital.... bocsi, csak hirtelen azt hittem arra gondolsz, hogy az ivó részén fog, az persze normális lenne...

bocsi, most már értem hogy értetted :) szóval akkor szeritned is kifolyna ott.

2013. szept. 19. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kipróbáltam, mikor kérdezted. :) Tommee Tippeenk van. Kiszedtem a szelepet é megfordítottam. Nem szivárgott, határozottan folyt. :)
2013. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez így azért rossz, mert csak a csőrt kell bekapni iváshoz, nem egy egész tetőt :)

Mindegy akkor lehet, hogy maradok a szelepesnél, illetve megnézem a tescot, amit írt az egyik válaszoló, hátha én is kapok ott valami jót :)

2013. szept. 19. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a rossmann-os kemény csőrös itatónk van. 260 ml fér bele, két fogója van. Kisfiam is nagyon szereti, 5 hónapos kora óta egyedül iszik belőle.

Van szelep is benne, ami két fokozatban állítható, teknős - mikor csak 1 lyukon jön az ital, vagy nyúl, mikor mind a 3 lyukon jön. Ki is lehet venni a szelepet, és nem folyik ki a kis lyukon a víz, akkor sem (kipróbáltam az előbb).

2013. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na akkor a rossmannba ellátogatok :) hátha én is találok ilyet.

Még néztem a nuk-nak van ilyesmi itatója, mint keresek.

szóval van remény, hogy találok :)

2013. szept. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!