Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol és hogyan találhatnánk...

Hol és hogyan találhatnánk olyan kismamát, aki szülés után örökbe adná nekünk gyermekét?

Figyelt kérdés

Örökbe szeretnénk fogadni egy kisbabát. Van ötletetek, hogyan lehetne megismerkedni olyan, kismamával, aki szülés után örökbe adná nekünk gyermekét?

Ha esetleg te magad vagy ilyen kismama, akkor írj nekünk emailt: natina@vipmail.hu


2008. júl. 3. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

www.bolcso.hu és a www. golyahiregyesulet.hu


Amúgy szerintem az utolsó monndat kicsit merész, mert Magyaroszágon sajnos nem így működik. Megbízhatóbb szervezeten keresztül örökbefogani, nehogy aztán emberrablással vádoljanak mint Terry Blacket.

2008. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Te is tudod, hogy ennek nem ez a menete, nem érdemes kikerülni a hivatalos utat.
2008. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elfogadott és hivatalos járható útja ez az örökbefogadásnak. Hivatalos szervnél is utánakérdeztünk, illetve ismerünk is olyan párokat, akik így fogadtak örökbe kisbabát, hogy ők maguk találtak olyan anyukát (vagy az anyuka találta meg őket), aki lemondana a babájáról. Ebben az esetben is úgy történik minden mint, ha egy egyesület segít, csak épp nincs közreműködő, csak az anyuka, a gyámhivatal, illetve az örökbefogadók. És minden törvényes.
2008. júl. 4. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát Te tudod,ha utánajártatok,akkor remélem sikerül mielőbb.
2008. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi is bízunk benne.
2008. júl. 4. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerveken keresztül esetleg anyaotthonban -szülőotthonban kellene utánna járni.tudom,hogy van ilyen mert régen amikor fiatalabb voltam volt egy ismerősöm aki titokban szült gyereket és le is mondott róla-szülőotthonba,de amikor megtudták a srác szülei nagy nehezen visszaszerezték a babát..sajnos nincs meg ez a kapcsolatom már,de gondolom védőnők is tudnak tanácsot adni,hogy induljatok el.drukkolok,hogy sikerüljön:)
2008. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2008. júl. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!