Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki nem tud valós otthon...

Tomiszive kérdése:

Valaki nem tud valós otthon végezhető munkát, amit várandósan is lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha esetleg rendelkezel kézügyességgel, akkor elkezdhetnéd a műköröm építést, nem nehéz dolog, hamar bele lehet jönni.

Vagy esetleg a kreatív tortakészítést, ha szeretsz sütögetni.

Rengeteg dologgal lehet otthon pénzt keresni, ha érzel magadban elég erőt, kitartást..:)

Ottvan még a dekorgumi figurák, ami megint nem nehéz, és van rá érdeklődés.

Eszembe jut még így hirtelen a horgolás, nagyon szép baba cuccokat, (főleg kislányoknak) lehet készíteni, s ezeket is szívesen veszik az emberek..


Remélem tudtam segíteni :)

2013. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
a körmösséghez sok idő kell amig rendesen pénzt is keresel belőle egy vendégkör kialakitása 2-5 év. A másik sokakanak nem is ajánljáka amunkát a terhesség alatt mert magas a por szennyezés, porcelánnal nem is lehet dolgozni a liquid miatt. de a zslének sincs túl jó hatása rá.
2013. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat, ezt nem tudtam, akkor az kilőve, maradt még..:)
2013. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem alkalmazottit nem valószínű, hogy találsz, csak olyan otthoni munkában lehet manapság gondolkozni, ahol te szerzed magadnak az ügyfeleket/vevőket - ez pedig tényleg több év is lehet, mire beindul (hogy az ismerősöd ismerőse is halljon rólad). Ötleteim még a könyvelés, programozás, webdizájn.
2013. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!