Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fektettek már be úgy várandósa...

Fektettek már be úgy várandósan, hogy otthon volt a nagyobb tesó? És mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nekem még van 3 hónapom szülésig, meg egy 2 évesem itthon. Vele be kellett feküdnöm pozitív flow, nst miatt, de nem "sikerült" ott aludni, mert még aznap este szülőszobára kerültem. Most kicsit parázok, hogy hogy oldanánk meg, ha erre kerülne sor, segítségünk nem nagyon van. Igazából érdekelnek a történeteitek!
2011. jún. 3. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz nem engem , de barátnőmet befogják, 6 héttel a kiírt idő előtt.

Nyitva a méhszája amiatt.

4 éves gyermeke van otthon.

2011. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2x is bekerültem,sőt 3x,mert túlhordtam.

7 hetesen kiszáradtam,ekkor 1 hetet voltam bent.

30hetesen beindult a szülés,visszatartáson voltam 2 hétig bent.

40hét+1 naposan pedig túlhordás miatt,de szerencsére másnap reggel meginditották.

Otthon volt egy 8 éves fiú,és egy 3 éves lány.

Nagyon-nagyon nehéz volt,főleg nekem,pedig tudtam jó helyen vannak,apukával,nagyszülőkkel,de mégis.

2011. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32 hetesen fektetett be először az orvosom, akkor vizesedés miatt. A fiam 2,5 éves volt. Aztán a 37. héten is be kellett feküdnöm, mert a babám befordult harántfekvésbe. Akkor mondta az orvos, hogy innen egyben már nem megyek haza. Mivel progis császárra készültünk, megbeszéltem vele, hogy ne húzzuk sokáig mert otthon vár a fiam.
2011. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sokakat befektenek ha bab és mamával baj van
2022. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!