Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még segített is kipakolni a...

Még segített is kipakolni a játékait, ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagy általánosságban igaz az hogy ha valamit kérek, nem teszi meg vagy csak sokadik kérésre.

Most épp beteg.Mindig is gond volt a gyógyszer bevétellel.

Ma besokalltam. Fél órát könyörögtem hogy vegye be a gyógyszerét, de az istennek sem hajlandó.

Közöltem vele hogy akkor most minden játékát kiviszem a házból, kihúzom a tv-t és majd ha beveszi a gyógyszert akkor vissza kap EGY játékot, és minden gyógyszer bevételnél vissza kap egyet.Én naiv azt hittem ez használ, de nem.Segített bezsákolni a játékokat.Egy dolog volt amin elpityeredett, de még akkor sem.

Elténfereg a házban, de egyáltalán nem érdekli hogy mindent elvettem tőle.

Korai még hatást várni?Majd ha nagyon unatkozik észhez tér?

Vagy hogy vehetném rá hogy bevegye a gyógyszert, meg hogy ha pl kérem hogy tegyen rendet azt megcsinálja?

Mert amúgy meg olyan kis ügyes, segítő kész.Mindenben segít, a takarításban, főzésben.Ha már én neki állok a szobájának, jön segít, de az hogy azt mondom hogy "Kisfiam menj rendet rakni", mintha a falnak beszélnék.

Vagy az orfújás ilyen még, egyszerűen nem hajlandó kifújni az orrát.

5 éves


2013. szept. 25. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem venném újra el, csak nem kapna többet vissza. Ha újra elveszed felmerülhet benne, minek is legyen 1* jó, ha utána mindent bukik. ha csak nem adsz többet, szerintem jobban megérti, kézzel foghatóbb neki, hogy ha beveszi van látszatja.
2013. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igy a jo! Hatalmas jutalom neki, hogyha visszakap mindent es ha nem veszi be az anyja elvesz mindent akkor rajon hogy anya nem viccelt vele... Szerintem siman ugyes megoldas tole!
2013. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az esti adagot is bevette, igaz vonakodva.De amint megemlítettem neki hogy megint elveszem a játékokat, meg kikapcsolom a gépet, mert pont a gépen játszott, megadta magát.

Le is kopogtam gyorsan, nehogy reggel megmakacsolja magát. :)


Persze azon felül hogy vissza kapta a játékokat, nagyon megdicsértem reggel is és este is, meg elötte büszkén dicsekedtem apának is, nagypapának, nagymamának hogy milyen ügyes volt hogy bevette a gyógyszert.

2013. szept. 26. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!