Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom jövő hónapban lesz...

Kislányom jövő hónapban lesz 2 éves. Tudnátok ajándékötleteket adni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyurma, babakocsi, babakonyha, telefon, baba és felszerelés hozzá, könyvek, kistesó.
2013. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyurma szett, konyha :-) esetleg ha babazni szeret akkor babakocsi, babanak kiegészítők!
2013. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Babakocsija meg kis konyhája van már.A gyurmán én is gondolkoztam.A kis tesó meg még várat magára ;)
2013. szept. 25. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Play Dooh-nak van annyi féle nyomó formája illetve vannak kisebb nagyobb vödör szettek is! Nem olcsó gyurma de megeri nem szárad ki gyorsan és ha esetleg enne belőle se lesz baja (tapasztalat)!:-) 2es vagyok
2013. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Play dooh-t imádni fogja....csak te nem. Az enyém jövő héten lesz 2 és már elég régóta próbálkozunk a gyurmával, de még mindig morzsálja. A szőnyeg meg tele a gyurmával, pedig asztalnál játszunk. De tényleg imádja.:) Illetve amit még szeret az egy szobatrambulin.
2013. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém futóbiciklit kapott, de ez így tél elején nem a legjobb ötlet. Kapott kis csúszdát is bentre. Szerintem egy lányos duplo sem okozna csalódást. De lehet már nagyobb darabos, fa puzzlet is adni, lányom már 6x4-es ki tud rakni. De most kapott ilyen könyvet is: [link]
2013. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hamarabb küldtem el.


Az ugráló csacsit is szereti, meg a hintalovat és lány létére mindenféle autót is. Én mindenképp olyanon gondolkodnák, ami a hosszú téli napokon a "barátod" lesz :-)

Ja, és kis barátnőjénél mindig a gyerek porszívóval játszik.

2013. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!