Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kegyetlen kérdés, de miért...

Kegyetlen kérdés, de miért nem lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés

Évezredekig a természetre volt bízva a gyermekáldás. A természet (gondviselés, Isten, hívjuk bárminek is) pontosan tudja, hogy mely nőnek, férfinek lehet gyereke, és melyeknek nem. Az is előfordulhat, hogy egy párnak csak egymástól nem lehet gyereke.

A terhesség is olyan volt, hogy csak az életképes, erős gyerekek maradtak meg.


De most mi van? Akinek nem jön össze, az elmegy mindenféle hormonizére, ovulációs teszt, hőmérőzés, lombikprogram, anyám kínja... Természetellenesen teherbe esnek, aztán jön a sok ultrahang, terhesvitamin, folsav, kutyatöke..

Megszületik a gyerek 30. hétre, de inkubátorokban életbentartják, stb..


Teljesen a természet akarata és törvényei ellen teszünk. Ha valakinek nem lehet gyereke, vagy csak egy bizonyos embertől nem lehet, akkor annak oka van. Művi úton kijátszani felesleges.


Szerintetek?


2013. szept. 25. 14:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, de okos vagy. Gondolom, neked simán összejött.
2013. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Elméletben igazad van,de tudod szokták mondani h egy nő 2 dolog miatt mindent megtesz:azért hogy legyen gyereke,vagy azért hogy ne legyen....hát épp ezért tesznek meg mindent.....
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked sem lehetne gyereked, akkor is ezt gondolnád ?
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
33%
A gondolatmeneteddel egyetértek, DE!!!! ne törjünk pálcát olyan emberek fölött akikkel nem jártunk egy cipőben!!! Ha nem lennék ilyen szerencsés akkor tuti megpróbálnék én is mindent.
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem _semmit_ nem tudsz azokról a párokról, akik babára vágynak. Közöd nincs a témához. Kívánom, hogy soha nem is tudj meg ennél többet, mert leesne az állad!
2013. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
"Évezredekig a természetre volt bízva a gyermekáldás". Ugye nem szedsz semmiféle hormonizét, hogy ne ess minden évben teherbe???
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
52%

Mert az életben a nő 2 dologért képes MINDENT megtenni: hogy legyen gyereke, meg hogy ne legyen.

Mi 3,5 évet vártunk rá, és én a "fejem a homokba" effektus vagyok/voltam. Nem jött, nem jött. Nem ovuteszteztem, nem ültem a net előtt, nem mentem dokihoz, stb. Én beletörődtem. És nagy sokára spontán jött a dolog. De ismétlem, ez én vagyok.

Nem kell ezt követnie mindnekinek. Millió+1 lehetőség van rá, aki akarja használja ki.

Soha nem b...sztattam azokat, akik ezzel élne/éltek, soha nem is szólnám meg, mert ez az Ő DOLGA!!!!!!!!

2013. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
12%

Persze..mert te belenyugodnál ebbe ?? Nemlehet akkor nemlehet.pont ???

Ha már a természetről beszélsz : a nő akkor igazán nő,ha anyává válik." Erre vagyunk megteremtve "

Az anyai érzés nem múlik el..anyává válni csoda..de ha te ellene vagy az ilyen művi dolgoknak..kívánom hogy neked se sikerüljön,bármennyire is szeretnéd..lássuk,te megemészted e??

2013. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ha mér továbbgondoljuk: a középkorban csak minden harmadik csecsemő érte meg az első születésnapját, és 30 év volt a várható élettartam. Ma meg minden betegséget kikezelnek, vannak védőoltások, még a rákból is fel lehet gyógyulni... Pedig ugye mennyivel szebb világ volt, amikor még hagyták, hadd hulljon a férgese?
2013. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%
Lombikos babám van (4 hónapos) és csak azt tudom mondani,hogy hagyjál a hülyeségeddel!Persze a természet dolga (lenne) ezt én is elismerem,de szerencse,hogy haladunk a korral.Régen például minden gyerek megszületett otthon,nem volt császármetszés,és van akinek sajnálatos módon ott is maradt a babája.Most már a császármetszésnek hála rengeteg babát sikerül megmenteni,na akkor ez is egy hülye "találmány",mert a szülés a természet a dolga?
2013. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!