Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régi (30 évvel ezelőtt)...

Régi (30 évvel ezelőtt) babaápolás dolgokat tudnátok nekem linkelni vagy fotón mutatni?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, babakocsi, babaágy, ételek. Még egy kecskeméti üveg nekem is maradt. Játékok, babaruhák, nadrágpelenka. Emlékszem ez is volt kétfajta, valami megkötős meg patentos is. Minden érdekelme.
2013. szept. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] nézz szét
2013. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok itt is vannak Pl. Gabi termékek [link]
2013. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok, mire kellenek ezek nekd. Úgy kedvet kaptam ha lesz egy kis időm átnézem ezt az oldalt :)
2013. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig is szerettem a retro dolgokat, sokkal egyszerűbbek voltak, sokkal kevesebb volt a hangsúly a márkán, a design-on. Mégis olyan boldogok voltunk és a szüleink is. Olyan jó nosztalgiázni kicsit. Sajnos nekünk semmink sem maradt csak az emlékek. emlékszek a műanyag babahordozóra, a kecskeméti bébiételes üvegre. A sportbabakocsira kiváltképp. Olyat szerettem volna venni, de nem találtam. Szóval csak nosztalgia:) Ja és a skála kópé. Volt ilyen tologatós játékom belőle:) köszönöm a válaszaidat!
2013. szept. 28. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2013. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!