Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nem érzitek néha...

Anyukák, nem érzitek néha "elhanyagolva" magatokat?

Figyelt kérdés

Nem érzelmileg gondolom most ebben a kérdésben, hanem úgy összességében, saját magatokra szánt időben, pénzben.

Én ma voltam a lányomnak cipőt venni, és láttam egy nagy csinos kis csizmát, amiért még most is fáj a szívem...

Sok új ruha kéne, mivel újra munkába álltam, és a régi ruháim elég kopottak, bolyhosak, de mindig, mint most is, találok jobb helyet annak a pénznek, és próbálok már az ünnepekre és a fűtésre spórolgatni.

Azért néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne néha úgy magamra is költeni, mint mielőtt anyuka lettem, és nem mindig a legolcsóbb ruhát, szépítkezési cuccot megvenni. Persze tudom, vannak akiknek nagyobb anyagi gondjuk is van, és nem panaszkodni akarok feltétlen, csak kíváncsi vagyok, másnak mik a saját személyes vágyaik.

Ugye más is van így, nem csak én???


2013. okt. 2. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Én megvehetném amit szeretnék, csak az a baj nem jön rám semmi.

100kg vagyok, nagy a hasam, 10-ből 1 nadrág ér be, de az meg ne tetszik...

Fogyózni még nem akarok mert szopizik meg a pici, de eléggé le vagyok amirtizálva.

Mindig zsíros haj, semmi smink, lógós ruhák,vagy ha jó akkor sem passzol színben, mert ut vettem meg amibe bele fértem...


Férjem meg is jegyzi hogy élés slampos vagyok...


Lidl-ben holnap lesz új árukészlet, szuper felsők 1500-ért, farik 2500-ért.

Mostanság onnét öltözködöm mert van nagy méretük is, de jó minőség, jó áron, nézd meg!

Ha csak 2 farit veszel, 4 felsőt, 10.000ft, s tudod őket kombinálni, és 4 napra van ruhád! Máshol ennyiért 1-et kapsz!

2013. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam vele, hogy inkább a három gyermekemnek veszek meg mindent, magamra sajnáltam a pénzt, de mikor a 3. picurka meg lett, 2 hét múlva elmentem fodrászhoz, kozmetikushoz, vettem pár darab divatos rucit amik egymással jól kombinálhatóak, és el kezdtem sminkelni magam ez a változás nagyon jót tett nekem újra lett önbizalmam, hogy újra dögös de immáron 3 gyermekes anyuka vagyok! :) Olyannyira jól sikerült az átváltozás, hogy a haverok barátok alig ismertek fel! :) Ugyan úgy a gyermekeimnek is megveszek mindent, de a múlt hónapban magamat sem felejtettem ki a sorból! :)
2013. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én eleinte éreztem ezt mikor megszültem,de ahogy 2-3 hónapos lett a babám magammal is foglalkoztam.Vettem ruhákat,sminkeltem...stb

Nem hagyom el magam azért annyira,bár fodrászhoz 2 éve nem jutottam:S

2013. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!