Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirállal hasonló tapasztalat?

Spirállal hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2 hete tetettem fel spirált és minden egyes nap fáj a hasam. Az orvos szerint kell idő mire megszokja a szervezet(akkor mondta mikor feltette). Másnak volt ilyen? Véezgetek, barnázgatok és minden nap görcsöl pár órát. Szerintetek?
2013. okt. 13. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mirenam volt es a barnazas 3 hónapig tartott aztán beállt. Gorcsolni szerintem nem gorcsoltem már akkor. De tényleg kell kis idő míg megszokod.
2013. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Gold Lily-m van. Ápr.-ban múlott egy éve,hogy felrakták és én is görcsöltem, barnázgattam kb. 1évig szinte napi szinten. Többször voltam dokinál ellenőrzésen, de minden rendben volt. Írt ridol görcsoldót és egy jó adag türelmet,kitartást! :) Na jó,viccet félretéve,örülök,hogy kitartottam,mert mára semmi bajom. A menzeszem napra pontosan jön, igaz elég erős és 8 napig tart. Én azt tanácsolom, hogy tarts ki és ne restelj elmenni a dokihoz, nehogy gyulladás miatt görcsölj!
2013. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! elmegyek kontrollra majd egy hét múlva, amikor megjön először spirállal!
2013. okt. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!