Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az a pont, amikor...

Mi volt az a pont, amikor eldöntöttétek, hogy na MOST akarunk gyereket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig jól ,,megrágjuk" a gyerek témát,tervezgettünk előre,aztán egyszer csak van egy olyan pillanat,amikor beérik a gondolat,hirtelen minden ,,olyan jó,és csodás,,!! :D És paff,egymásnak esünk! Ennyi.Ez már 3x történt meg eddig. :D
2013. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Emlékszem arra a napra, mikor eldöntöttük.


Már régóta gondolkodtunk a baba témán, de soha nem volt "alkalmas". Mi hülyék. Karrier, utazgatás, minden más előjött, csupa kifogások. Aznap valahogy olvasgattam a neten és rábukkantam egy oldalra. Angyalokszulei.hu. Végig bőgtem az estét, sok mindenre rájöttünk, sokat beszélgettünk, ennyi röviden. 3 hónap múlva teherbe estem és életem végéig hálás leszek a Jóistennek az egészséges lányunkért, akit azóta is imádunk.

2013. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is tudatosan terveztük. Felépült a házunk, végre nyugodt körülmények között éltünk, tehát úgy gondoltuk, hogy ideje lenne belevágni a baba projektbe. Le is álltam a fogamzásgátlóval(14 éves korom óta szedtem), és hat hónap után kezdtünk próbálkozni. Pont egy évre rá sikerült! "Közvetlen" kiváltó ok nem volt.
2013. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztnél.:D

Második gyerek szóba került de még várunk mert nem a legideálisabbak fél-1 évig a dolgok hozzá.

2013. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne másoktól várd a megerősítést! Figyelj befelé és érezni fogod, hogy tényleg akarod-e? És ez még kevés! A párodnak is szívből akarnia kell őt. A gyereketek ekkor már a fogantatás pillanatában megkap mindent, amire igazán szüksége lesz. Az életigenlést és a hitet önmaga fontosságában.
2013. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Valaki egyszer azt nyilatkozta,hogy azt gondolja..egy nő akkor vállaljon gyereket,amikor a nap 24 órájában anya szeretne lenni!-én ezzel teljesen egyet értek!

én akkor vállaltam ,amikor ez bekövetkezett :D

hiszem hogy nem azért kell a gyerek,mert "eljött az ideje",vagy mert a kapcsolatnak kell haladnia..

ha erre a szintre jutsz,nagy valószínűséggel felelős szülője tudsz lenni a gyerekednek..mert ő bizony nem játék baba

2013. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk a hatalmas szerelem időszakban volt, félretéve minden gondolkodást. sehol semmi kész háttér, meg megtervezett életút. az a nagyon szeretjük egymást időszak, amikor éreztem hogy szívvel, lélekkel, mindenestől, 100%-ban egymáséi vagyunk, amit soha nem éreztem még, pedig nem vagyok tapasztalatok híjján, és ő nagyon akart tőlem babát, sőt az ő ötlete volt, nem úgy mint manapság a férfiakat tekintve, ahogy húzódóznak a témától is, én úgy gondoltam ha mégis bármi is lesz később, ha megváltozna minden, ez akkor is örök megismételhetetlen időszak, amit soha nem felejtenék el, és bármi történjék akkor is, örömmel, megbánás nélkül emlékeznék rá vissza míg meg nem halok.
2013. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!