Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha anyósod meg...

Mit szolnál, ha anyósod meg apósod bejárnának a szobádba, pont mikor esetleg öltözöl/vetkőzöl?

Figyelt kérdés

náluk lakunk

van amikor anyósom éjjel 1-kor jön, mint egy szellem, mert hallja hogy sír a kicsi és jön be hozzá....demenciája van (elbutulás)

intim szféra? ilyen itt nincs

pedig becsukom az ajtót


2013. ápr. 7. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha beteg, akkor nem tudsz mit csinálni. Esetleg zárd be az ajtót belülről, abból érteni fogja, hogy még ha vendég is vagy, ennyi privát szférát engedjen meg.
2013. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

1. Az ajót NE csukd, hanem ZÁRD be kulccsal.


2. Költözzetek el.


3. Amikor bejárnak, akkor a férjed hol van?

2013. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha bezárja, nyilván kopogni fog....

Sajnos el kell fogadni - vagy elköltözni....

2013. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
El kell költözni, és akkor nem lesznek ilyen problémáitok.
2013. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

persze nyilván nem akarunk örökre itt marad, megyünk hamarosan, de addig is...

a férjem nagyon elfogult az anyjával, nem merek már semmit se mondani, mert leszól, hogy tudod, hogy beteg...

mamát el kell fogadni így, én meg csak tűrök.

kulcs nincs az ajtóban

2013. ápr. 7. 08:35
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy ezzel a helyzettel nem igazán lehet mit kezdeni. Sajnálom, nem kioktatni akarlak, de hozzámentél egy olyan férfihoz, aki nem áll ki melletted és úgy szültél gyereket, hogy a szüleinél laktok. Ebben a helyzetben nehéz mit javasolni. A költözés is csak a problémád felére lesz megoldás. Anyósod nem fog bemenni éjszaka a szobátokba, de ha valami olyat akar majd, ami neked nem tetszik a férjed akkor is neki fog igazat adni.
2013. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
amit írtál az nem így van, sajnálom, hogy így gondolod.
2013. ápr. 7. 08:53
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
A demencia borzasztó dolog. Nem lehet mit kezdeni vele. Felesleges beszélni is erről az anyóssal, hiszen elfelejti.... Neked kell megbarátkozni a helyzettel. Sajnálom.
2013. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

6-os vagyok.

Nem értem mi nincs úgy.

"a férjem nagyon elfogult az anyjával, nem merek már semmit se mondani, mert leszól" Ha leszól téged az anyukájával szemben akkor nem áll ki melletted. Azt meg, hogy a szüleinél laktok te írtad. De ha szerinted minden rendben, akkor oldd meg a problémát.

2013. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Nekem apám dettó ilyen, pedig nem beteg.

Egy darabig kimondottan az ő házában laktunk.Aztán messzire nem költöztünk, a telken belül építettünk egy kis házat.

Kopogás minden nélkül jön be bármikor a házba, a szobába.

Pedig amikor az ő házában laktunk még akkor sem együtt laktunk, mert ő másik városban élt, de mivel az övé volt kulcsa.

Hiába szóltam rá hogy kopogjon legalább, kikérte magának hogy nehogy már a saját portáján kopognia keljen. :o

Sajnos ő egy ilyen ember.Vannak ilyenek, ha mg emellé még betegség is társul... sajnos nem lehet mit tenni. :(

2013. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!