Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 36,4 lett a hőm mára, ez jót...

36,4 lett a hőm mára, ez jót jelent? Kicsit bonyolult már. Többi lennt!

Figyelt kérdés
Ma is mértem de ezeket csak feljegyzem itthon magamnak,eddig 36,0 36,1 és pár napig 36,2 volt de ma 36,4et mértem.Én a nyelvem alatt mérek mindig.Nagyon jó lenne már a baba.Ezért ebben a hónapban szinte mindig együtt voltunk!Sajna jövőhéten kéne megjönnie,28-30napos ciklusaim vannak.Párom elutazott munkaügyben 1hétre igy kimaradnak a következő szabad napok sajnos.Előző menszeszem 26-1ig volt meg.És együtt voltunk 5-6-8-9-10-11-14-15-18-20.án is:) Valamint 9.én ovuteszten a második csík hasonló volt a kontrollhoz.Volt hogy egy nap többször együttvoltunk.Viszont pár napja furán szurkálódó érzéseket is érzek..volt hogy együttlétkor is,nemtudom ez mit jelezhet?!Nagyon bízok a babában.Bár minden hónap csalódás volt eddig és igy hogy novemberben szülnék e egy ajándék lenne ha sikerülne most.

2013. okt. 20. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem magasabb hő az 36,8 körül kezdődik
2013. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én ezt nemtudtam,2hónapja kb akkor kezdtem el méregetni,előző elvesztett babámnál sem mértem..
2013. okt. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!