Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 18 éves leszek, akkor is...

Ha 18 éves leszek, akkor is kötelező lesz járnom édesapámhoz?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak és már hosszú ideje járok apumhoz 2 hetente egy hétvégére. Azt szeretném megtudni,h ha betöltöm a 18-at ,akkor felnőtt leszek és nem kell járnom kötelezően,csak akkor amikor akarok, ugye? Joker9696

2013. okt. 22. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért a pénzét elfogadod?
2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, onnantól nem kötelező.
2013. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es: nem azt írta, hogy nem akar találkozni vele! Csak nem meghatározott időben. Nem értem, mi ezzel a baj. 18 éves, lehet más programja is. Majd találkoznak hétközben is.
2013. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2013. okt. 22. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
De azért a teljesség kedvéért: ha tényleg nem akarsz vele a továbbiakban találkozni, ő is megteheti hogy nem fizet gyerektartás. Akkor neked kell igényelni rokontartást, ami jóval kevesebb szokott lenni mint a gyt.
2013. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írta, hogy soha nem akar többet az apjával találkozni, miért kell egyből támadni? Igenis egy kamasznak fárasztó, ha 2 hetente fixen el kell mennie, mert nem lehet így normálisan programokat szervezni. Nálam is így volt, ettől szeretem apát.


Akkor mész, mikor szeretnél, de ezt már megírták előttem.

2013. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 éves kor felett nem gyerektartás hanem rokontartás jár.

Rokontartásra pedig törvényileg érdemtelen az aki nem tartja a szülővel a kapcsolatot.

2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!