Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok babát apa nélkül?

Vállalnátok babát apa nélkül?

Figyelt kérdés
Felnevelnétek úgy egy gyermeket, ha tudnátok, hogy az apja elhagy,máshoz megy, nem vállalja fel stb...? Persze családi segítség van (nem anyagilag), de attól még a gyereknek nem lesz apja...Kíváncsi vagyok Ti hogyan vélekedtek erről.

2013. okt. 23. 21:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: és azóta egyedül vagy?

Sose volt másik párod?

2013. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem, mar nem vagyok egyedul, de hosszu evekig voltam egyedulallo anya. Amikor egy ilyen sokk er, az ember nem igazan bizik meg a masik nemben konnyen. Legalabbis en nem biztam.... Imadom a gyerekemet, felre ne ertse senki, de neki meg mindig nincs apja - hiszen a parom "csak" szereti, imadja, ugy kezeli, mintha a sajatja lenne, de megsem o az apja.
2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20-as nagyon sajnálom ahogy nálad alakult...de pont erre gondoltam, hogy az hogy a gyerek hogyan éli meg az apátlanságot, az az anyán múlik...mire akkora lett a gyerek, hogy erre rákérdezzen, már fel kellett volna tudni dolgozni...semmi képpen nem sírva fakadni, pláne a gyerek előtt...mármint szerintem és egy pillanatig sem szerettelek volna megbántani!!

Nálam is terhesség alatt farolt le...sosem szidtam az apja előtt és a környezetnek sem hagytam...persze jött a bölcsi , ovi ahol másokért ment az apja az övé nem...,ha kérdezte, azt mondtam dolgozik, egyszerü, könnyen feldolgozható válasz...nem bonyolódom mélyebben bele mint ahogy a kérdés szólt...ahogy nőtt, vissza vissza térő kérdés volt, mindig korának megfelelően megbeszéltük...hagytam hogy magában feldolgozza, kialakitsa a képet az apjárol ugy ahogy neki jó...bár nálunk volt kapcsolattartás, csak nem volt rendszeres

Most úgy látja a világot, hogy ha felnő, lesz egy felesége, meg gyereke mert alapból az a normál, csak az ő anyjának nem volt rá igénye

2013. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
En feldolgoztam, utolsó, nem az volt a baj. Egyszerűen nem tudtam mit mondani a gyereknek. Az igazat nem akartam, hazudni szinten nem. Egész kiskora óta kerdezgette, sot, meg most is előfordul - pedig ahogy írtam imádják egymást a párommal, sot, apának mondja, igaz, csak akkor, ha o nem hallja :)
2013. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!