Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti vállalnátok gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vállalnátok gyereket házasság nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Igen!
2013. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%
nem.
2013. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem, házasság után kezdtünk csak próbálkozni, hiába éltünk együtt előtte is.
2013. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Sem házasságban, sem anélkül.
2013. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2013. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
75%
Én vállaltam,mert teherbe estem,1 éves lesz a lányunk júliusban,és július elején lesz az esküvőnk.
2013. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
57%

nekem fontos volt, hogy legyünk először házasok. sőt, igazából addig nem akartam házasodni, míg el nem jött az ideje annak, amikortól gyereket akartunk. nagyon sokáig együtt voltunk előtte is már, de nem láttam értelmét összeházasodni.

alapvetően nem azért kellett az esküvő, mert anélkül nem bíznék eléggé a férjemben, hanem egyszerűen nekem így jobb érzés, hogy feleségként leszek anyuka.


több ismerősöm is vállalt gyermeket házasság nélkül, ahogy manapság egyre többen, és nincs ezzel semmi baj. én 100%-osan megértem őket is és elfogadom az álláspontjukat.


engem az egészben az zavar, hogy apaságit kell tenni, és nekem is nyilatkoznom kéne, hogy az Övé a gyerek, amit én nagyon megalázónak tartok, és nem akartam. ezért is akartam esküvőt, mert így automatikusan a férjem nevére kerül a gyerek.

2013. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Úgy sokkal jobb érzés.
2013. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Házasság nélkül vállaltuk a gyerekünket. Nekünk a szerelem fontosabb, mint a házasság, e nélkül is boldogok vagyunk.
2013. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
Igen vállaltam :-) ! Nem a papiron múlik mennyire szeretjük egymást . A lányunk most múlt 8 éves és eljegyezni is csak most jegyeztük el egymást,pedig együtt élünk már 11 éve a legnagyobb szeretetben ! :P ..
2013. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!