Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti rábíznátok a...

Anyukák, ti rábíznátok a gyereketeket olyan bébiszitterre akinek raszta haja van és van pár tetoválása?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és bébiszitter szeretnék lenni, csak raszta hajam lesz és szeretnék majd tetkót is (persze szolidat pl. pici írásokat, békejelet ilyeneket) és nem tudom hogy ez mennyire hátráltatna munka terén. Ajkára a Szentgyörgyi Albert Szakközépiskolába szeretnék menni, szociális szakmacsoportba kisgyermek gondozó ès nevelő végzettséggel. Nagyon szeretem a gyerekeket, és sokat kutatok neten, könyvekben a témáról és anyukámat, nagymamámat is szoktam kérdezgetni erről.

#bébiszitter #raszta bébiszitter
2013. okt. 28. 08:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy rábíznám-e, úgyhogy tőlem aztán nyugodtan tetováltathatod magad :D
2013. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igen, mert nem ezen múlik.


Nekem az lenne a legfontosabb, hogy a gyerekem mennyire tudja elfogadni.

2013. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Én igénytelennek tartom a raszta hajat, tetkóval nincs semmi bajom ha az is ízléses. Szerintem első ránézésre nem biztos h arra bíznám a gyerekemet akinek a külseje nem éppen az én tetszésemnek megfelelő. Itt kifejezetten arra gondolok h pl raszta haj, undorító tetkók, mindenütt telelőve mindenféle ékszerrel. Nem biztos h 100%-ig megtudnék bízni egy ilyen külsejű emberbe. Ettől függetlenül tévedhetek, de hamarabb választanék egy rendezett külsejű embert ha van rá lehetőségem. De ez én vagyok egy személyben. Nálam sokat számít az első megjelenés.
2013. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondolom, hogy ez befolyásolja azt, hogy milyen ember vagy, de sokaknak vannak előítéleteik a raszta hajú és tetovált emberekkel szemben, főként, ha a gyereküket kell rábízni. Nem tudom hány éves vagy, de ki fogod nőni ezt a vágyadat. Raszta hajat bármikor visszaváltoztathatsz rövid nem raszta frizurává, de tetoválást inkább olyan helyre rakass, ahol el lehet takarni, hosszú távon jobban jársz vele.
2013. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Igen, alkalmaználak, ha csak ezen múlna. Simán.


Azt már tudod, hova szeretnél tetováltatni? Mert lehet, hogy később nem csak bébiszitter szeretnél lenne, hanem oviban, suliban dolgozni, ha ennyire szereted a gyerekeket. Ott ezért elutasíthatnak, ha valami nagyon látható helyen van.

2013. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam hogy a lábamra egy álomfogót varratok mert az olyan szép, a lapockámra meg valami rövid kis szöveget vagy szót, ezt még annyira nem döntöttem el.
2013. okt. 28. 08:42
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Én nem bíznám rá a gyerekemet ilyen emberre. Nekem nem sugároz bizalmat sem a tetkó, sem a raszta haj. A raszta szerintem igénytelen, a tetoválás meg közönséges.
2013. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 zabmester ***** válasza:
100%

Engem az ilyesmi nem zavarna, sőt, valószínű, hogy kicsit még pozitívan is befolyásolna, legalább is olyan téren, hogy kíváncsivá tenne ez a megjelenés, nagyobb érdeklődéssel hívnék egy ilyen bébiszittert megnézni, hogy milyen a gyerekkel.

Viszont ha a végzettségeddel például egy bölcsödében szeretnél majd elhelyezkedni, ott lehet, hogy már hátrányos lesz, mert mondjuk egy konzervatívabb beállítottságú vezető már nem szívesen venne fel.

2013. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mennyi macera van egy raszta hajjal, hánny órát kell naponta ápolni, akkor nem mondanád igénytelennek. De, most nem ez a lényeg, csak ne mondjátok igènytelennek.
2013. okt. 28. 09:06
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom ide vagy oda a sok macera vele számomra úgy néz ki mint akinek el van hanyagolva a haja. Nem kell megsértődni a véleményemen te kérdezted. Én csak elmondtam h nálam mit sugároz.
2013. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!