Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes terhesen kirándulni...

Érdemes terhesen kirándulni menni?

Figyelt kérdés

Jövö hètvègèn elszeretnènk menni a Tisza Tavi Ökocentrumba. A pàrom, a pàrom húga ès èn mennènk. 18 hetes kismama vagyok. Budapestrõl indulnànk.

1, Menjek nyugodtan vagy inkàbb pihenjek? (eddig minden rendben volt a terhessègemmel)

2, Egy 2 èves kislànyt lekötnè az ökocentrum?


2013. okt. 30. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha rendszeres kirándulók vagytok és rendben a terhesség, akkor nem gond, ügyelve az öltözködésre, étkezésre, folyadékra, stb. De ha évek óta az első alkalom, hogy gyalogolnál, akkor én nem most kezdeném el. 2 évesen nem tudom, leköti-e majd a kislányt, személyisége válogatja. Órákig biztosan nem fogja lekötni, de egy délelőtt lehet, ha érdekesen meséltek neki közben, minden féléről.
2013. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! egyetértek az első válaszolóval: ha egészséges a terhesség, és rendszeresen mozogsz, akkor menj nyugodtan. közben biztosan le tudsz ülni pihizni néha kicsit, enni, inni. Szerintem lekötné a kislányt a sok látnivaló, bár én csak a neten láttam róla képeket! Ha az ő szintjén kommentáljátok a dolgokat, akkor biztosan jól szórakozik ő is.
2013. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A terhesség nem betegség. Ha nem is kirándultok rendszeresen, akkor is mehetsz nyugodtan probléma mentes terhesség esetén. Mozgás kell, ártani nem fog. Szerintem egy 2 évest nem igazán köt le, hacsak nem szereti a természetet.
2013. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy érdemes???

Én az egész terhességem alatt végig kerékpároztam az utolsó hétig, a nyarat végigúsztam a nyaralónk melletti tóban, pont félidős voltam.

Nem is jött rám egy gramm zsír sem.

Nem vagy beteg, semmi szükséged arra, hogy pihenj.

2013. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező! Inkább még a földre se lépj le!
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!