Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen várandós könyvet...

Milyen várandós könyvet olvastok/olvastatok a szülésig? Miért azt válaszottátok?

Figyelt kérdés
Nekem az Az a 9 hónap van meg, de valami modernebb is érdekelne. Ha tudtok ajánlani valamit, azt előre is köszönöm.
2013. nov. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a könyvtárba mentem, és az ott lévő könyveket olvastam el (egy kisváros könyvtárából válogattam). Olvastam kifejezetten terhességről, szülésről, babagondozásról, és egészen tudományosokat is Czeizel Endrétől. Menj el te is, és olvass több félét, mindben vannak jók.;
2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet!
2013. nov. 2. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Radnai Orsolya:Anyának lenni, szerintem... nagyon jó könyv, apródon hirdetem is. A szülés előtt vettem pár hónappal, sok fontos információ található benne, érdekes is, mivel egy anya irja le a tapasztalatait, nem pedig egy szakember aki még életében nem szült és fogalma sincs a dolgokról, csak amit megtanult az egyetemen, azt irja le.
2013. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A suttogó titkai című könyvet olvastam. Ne hagyd ki! Sok-sok nagyon hasznos dolog van benne, nekem rengeteg minden bevált kezdő anyukaként! Most apuka olvassa :)

[link]

2013. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!