Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki döntse el mi erről a...

Mindenki döntse el mi erről a véleménye! H1N1?

Figyelt kérdés

Szerintem érdemes minden oldalról megvizsgálni ezt a kérdést!

Nézzétek meg!


[link]


2009. nov. 16. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
koszi. ez mar az 1000.-ik oldala ennek a kerdesnek.
2009. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha azt irod hogy mindenki döntse el maga,akkor mi a francnak linkelsz be???????????

Minek kell még jobban ràijeszteni a népre.Nem az oltàs a legnagyobb veszély,hanem az ilyen ^pletykàkat terjesztö emberek.Én màr beoltattam magam,élek virulok,biztos vagyok benne,hogy 10-20 év mulva is élni virulni fogok.

2009. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzászólásod!

Örülök,hogy Te már döntöttél ezzel kapcsolatban.Lehet más még nincs így ezzel!

Ha az 1000. ilyen "kérdés" miért is olvasod el,sőt miért írsz hozzá választ???

2009. nov. 16. 10:08
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap este az M1-en a Szólás szabadságában elmondták, hogy sajnos pont az ilyen idióta összeesküvéselméletek miatt tartunk ott ahol tartunk. Én beoltattam magam, mert van egy 4 hónapos babám, és szuper jól vagyok !!!
2009. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
köszi, majd ha lesz időm megnézem.
2009. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tényleg kívánom mindenkinek aki beoltatta magát és az is aki nem,hogy ne legyen senkinek semmi baja!

Mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy mit csinál,hiszen felnőtt emberek vagyunk!

De szerintem előtte érdemes tájékozódni és meghallgatni a mellette és az ellene szóló érveket is!

Csak ezért tettem fel,nem azért,hogy elszidjatok mindennek csak mert én pl. nem tudom eldönteni beadassam e magamnak.

2009. nov. 16. 10:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a màsodik,az elsöt nem én irtam,még ha ugy tünt a hozzàszolàsodbol is..

Nos csak az a baj,hogy nem hiszem hogy most te a vilàgot megmented ilyen rémhirekkel.Amugy azon az oldalon még OBAMÀT IS FIKÀZZÀTOK,hogy csalo hazug satöbbi,szoval nem volt nehéz ràjönni,hogy ez egy POLITIKAI oldal.Arrol nem beszélve hogy màr azt irjàk hogy amerikànak kell a testünk kutatovizsgàlatra.....Nem vagytok normàlisak.Holnap hirdessétek azt hogy aki beoltatta magàt az bizonyitottan a pokolra kerül...

2009. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és még valami:azért nem tudod eldönteni hogy beadassad e magadnak,mert ilyen oldalajkat olvasol,élénk fantàziàval...
2009. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem néztem az oldal többi(politikai) cikkét!

És mint mondtam nem kampányolok sem ellene sem mellette!

Úgy tűnk annak nehéz elfogadni a mák oldal álláspontját aki beoltatta magát.Én fogadjam el a te álláspontod,de te a másik oldalt alapból elutasítod?Hogy van ez?Akkor azt "égessük meg" aki másképpen gondolkodik(nem oltatná be magát) erről az oltásról?

2009. nov. 16. 10:34
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Megnéztem,de én amióta megy ez a h1n1 dráma,még egyszer sem gondoltam arra,hogy beoltassam magam vagy a családom!

Hiszek a sorsban,nem egyszer voltam élet halál között és nem hinném,hogy egy nyavalyás virusba fogok belehalni!

2009. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!