Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki döntse el mi erről a...

Mindenki döntse el mi erről a véleménye! H1N1?

Figyelt kérdés

Szerintem érdemes minden oldalról megvizsgálni ezt a kérdést!

Nézzétek meg!


[link]


2009. nov. 16. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj azért irtam hogy politikai részt is nézd meg,mert akkor összeàll a kép,hogy az az oldal is csak valamelyik nagyon beteg elméjünek a szüleménye..Ne hidd màr el.

Amugy abban a cikben benne van a Svàjci Novartis is.Hihetetlen,Svàjcban élek,és itt még senkinek nem volt kételye hogy oltasson-e vagy sem.Egyszerüen elment oltatni.

De tényleg dönts te.

2009. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi is beoltattuk magunkat.(Férjem krónikus beteg,én kismama vagyok,és van egy 3,5 éves kisfiunk.)

Hidd el nem volt könnyű dönteni,és nem vagyok meggyőződve a helyességéről,de azt gondolom,hogy ezzel a kisebbik rosszat választottuk.Mert lehet alapja ezeknek a cikkeknek,hogy pl:

laborban előállított vírusról van szó,meg ilyesmi,de attól még jelen van és pusztít.

Persze,mindenki döntse el maga,mi így döntöttünk,de családon belül is ellentét van.Valaki mereven elzárkózik,hogy veszélyes az oltóanyag,akkor imádkozzon,hogy ha el is kapja,ne legyen súlyos szövődménye,és ne haljon bele...

2009. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszoló!

Örülök,hogy vannak még olyan emberek akik kultúráltan tudnak reagálni/válaszolni egy-egy kérdésre!

2009. nov. 16. 11:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Lanyok, ne azinterneten keressetek erre a valaszt hanem beszelgessetek el egy hozza erto szakemberekkel (pl orvosod, virologus stb.) Ilyen linkeket nem kell nezegetni, hogy jane_burgermeister_rel...... ahova mindenki irogat mindenfelet. 1000 ilyen link van. Legtobb esetbem az oltasok eleteket menthetnek de mindenik mellett ott van a kockazat is. De nagyobb annak a kockazata, hogy elkapod a fertozest minthogy az oltastol lenne barmi bajod. Sajnos lesznek olyanok akiknel valami komplikacio lep fel, hiszen senkinek a szervezete nem egyforma. Na de azert lassuk be, hogy amig a vilag es a vilag az oltasok eleteket mentettek meg, es nagyon keves volt azoknak az embereknek a szama akikkel gond volt az oltas utan. (Pl. ilyen Angliaban a rak elleni oltas is. Tobb 100ezer embernek semmi baja nem volt amiutan beadata, viszont most nemreg egy 14 eves lany meghalt az oltas utan. Most megis mit kene csinalni? Kivonni az oltast a forgalombol amikor tobb 100ezer embernek segit, hogy esetleg ne rakba haljanak meg???) Aldozat mindig lesz mindket oldalon de az intetneten keresni egy ilyen dologra a valaszt egyenlo a nullaval mert csak osszezavarodik az ember. :(
2009. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok, most ertem ra reflektalni a valaszodra: szoval, tenyleg koszi, hogy "torodsz velunk", de en szemely szerint ugy latom, hogy mar nagyon tul van lihegve ez az egesz es bennem maximalis ellenszenvet valt ki, hogy ide, a babas kerdesek koze mindennap bekerul tobb "joszandeku" kampanyolas az oltas ellen vagy mellete. foleg az ellenzoket tartom kelloen tajekoztalnnak ugyanakkor elvakultnak a temaban. sajnos a mi oszrszunkban(nem magyaro.)nincs meg vakcina arusitas, de fokozott kockazatu a munkahelyem es felek, hogy valamit haza viszek a babamnak, ha itt lenne oltas mar reg beoltattam volna magam es nem agyalnek az osszeskuves elmeleteken,meg a tobbin. mert persze, hogy hasznot hoz a gyogyszercegnek, de hat o sem egy karitativ szervezet, munkasokkal akiket ki kell fizetni, meg ugyanolyan oltas a tobbi is amit eddi bekaptunk es nem lettunk pl gyermekkorban benak!!!

es, hogy miert valaszolok erre a kerdesre? mert van velemenyem, ki merem mondani meg ha ez nem is egyezik a tieddel...

2009. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a h1n1 ugyanúgy túl van lihegve szerintem mint a madárinfluenza volt, folyton azt magyarázták hogy hányan bele fognak halni és hogy milyen veszélyes, és lássuk be semmi nem volt. Üzleti fogásnak jó. Sok helyen azt olvastam hogy egy normális egészséges szervezet egy hét alatt kiheveri, persze akinek van valami komolyabb betegsége annak érdemes beoltatni magát.
2009. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!