Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak ti oda adnatok a 2...

Anyukak ti oda adnatok a 2 eves gyereketeket az apjanak, hogy el vigye magaval? Vallo felben vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy végleg elvigye? vagy hétvégére vagy hogy?
2013. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vegleg,hanem o ugy szeretne,hogy reggel el viszi es este vissza hozza.Es nem erti meg,hogy o meg arra pici es a masik dolog nagyon anyas.
2013. nov. 8. 00:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy mennyire bízol meg az exedben.

Szerintem egy két éves bőven elmehet az apjával, vagy bárki mással is egy napra, akiben én megbízom.

Ha nem bízol benne, úgy 10 percre is nehéz...

2013. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

oda. 2 éves egyáltalán nem pici ahhoz, hogy eltöltsön egy napot az apukájával.

mi nem váltunk el, de 2 éves korában már bőven vitte a férjem egész napos kirándulásra a gyerkőcöt, meg mikor dolgoztam, egész nap vele volt...

szerintem már ahhoz is elég érett egy 2 éves, hogy egy egész hétvégét töltsön az apjával. nem idegen, most váltok, tehát eddig vele is élt, nem csak veled!

2013. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat mar nem nagyon bizom benne.Es nem is volt itthon allandoan,mer egy heten egy napot vagy egy honapban 3napot volt itthon.ugy hogy a kicsi nincs annyira hozzaszokva.Bizalommal meg ugy vagyok,hogy meg csalt es se szo se beszed le lepett.Es az aposomtol tudtam meg,hogy tobbet nem jon vissza hozzank.
2013. nov. 8. 00:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem válnátok akkor odaadnád neki? Ha igen, mert megbízható, mégiscsak az apja, 50%-ban ugyanolyan szülő mint te, akkor persze hogy vigye. Tőled válik nem a gyerekétől, ti nem tudtok együtt élni.

Akkor nem adnám oda, ha felelőtlen, veszélyezteti a gyereket, drogos, alkoholista, stb.

Ha csak egy átlag normális apa, akkor nem teheted meg, hogy elszakítod a gyereket az apjától.

2013. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bizalommal meg ugy vagyok,hogy meg csalt "


Engem is a volt férjem, ezért lett ex.

De nem a gyereket csalta meg, nem az a lényeg, hogy kivel feküdt le, hanem hogy egy 2 éves gyereknek a zebrán fogja-e a kezét, iszik-e alkoholt amikor ott van, beköti-e a gyerekülésbe, veri vagy sem. EZEK számítanak, nem az, hogy a kukacot hová rakta.

2013. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez nem kívánságműsor. Amig nem volt gyermekelhelyezesi per, addig bizony apuka oda es akkor viszi, amikor es ahova akarja.
2013. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerekelhelyezés, ugyanannyi joga van hozzá, mint neked. Az más dolog, hogy bízol-e benne. Azért, mert téged megcsalt, attól még lehet jó apja a kicsinek, ne abból ítéld meg, hogy veled mit csinált. Mondd meg neki, hogy egyelőre ne vigye el 2 napra, később majd meglátjátok.
2013. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem veszélyezteti a gyerek testi-lelki egészségét, épségét, fejlődését, akkor kötelességed odaadni.
2013. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!