Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket kell feltétlenül beszere...

Miket kell feltétlenül beszerezni egy kisbabához?

Figyelt kérdés
Szeretném összeírni, hogy milyen dolgokat kell megvennem a születendő kisbabámnak, illetve miből mennyit. Szeretnék célirányosan vásárolni, nem úgy,h beszabadulok a boltba és amit meglátok megveszem. Szeretnék listával menni.
2009. nov. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe, hogy kelengyelista, nagyon sokat kiad, pl itt van egy: [link]
2009. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a védőnő is tudd adni kelengyelistát
2009. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a netet javaslom, illetve azt, hogy érdemes több listát is átnézni, mert vannak eltérések, és sok hülyeség szerepel benne! Tapasztalt anyukákat érdemes megkérdezni, hogy ne vegyél felesleges dolgokat. De erről is eltérnek a vélemények, pont itt olvastam pl., hogy egy kezdő kismamának azt javasolta valaki, hogy ne vegyen vízhőmérőt. Én ezzel vitatkoznék, mert aki még soha nem foglalkozott a vízhőmérséklettel, az nem fogja csípőből tudni, hogy milyen kell az újszülöttnek! 300.-Ft-ot megér, aztán persze hamar belejön az ember, hogy a könyökével állapítsa meg, hogy jó-e a víz :)

Viszont van sok ultramodern találmány, amit én feleslegesnek tartok. A nagyobb gyerekek szülei és az újdonsült kismamák véleményei erősen eltérhetnek.

Mindenképpen érdemes több listát átnézegetned.

2009. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze kérdezz nyugodtan akár tőlünk is :)
2009. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!