Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Először megyünk a kislányommal...

Először megyünk a kislányommal egy nem rég megismert anyukához és a gyermekéhez, illik valamit vinni ugye?

Figyelt kérdés
Elhívtak magukhoz, a gyerekek jókat szoktak játszani. Sütni nem szoktam, banánt és csokit ciki vinni? Vagy nem kell semmi?
2013. nov. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, mindkettő jó. :) Vagy vigyél valami olyat, amit mindkét gyerek szívesen ropogtat. :)
2013. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 12. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

én ilyen találkákra gyümit/rágcsit szoktam vinni.Pl mandarin,pufi,kölesgolyó,ropi,még szőlőt is lehet jó áron kapni,vagy kiwi.

Én arra figyelek,hogy inkább sok legyen az adott mennyiségben,ha rárepülnek a gyerekek attól még mi is tudjunk szemezgetni.

Meg ezek amiket írtam inkább ilyen "kitesszük az asztalra és szemezgetünk" kaják, ami szerintem pont az ilyen találkákra tök jók:)

2013. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!