Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg (1-es típus) anyák...

Cukorbeteg (1-es típus) anyák ti hogy szültök / szültetek?

Figyelt kérdés
39. hétben lévő kismama vagyok, várok tapasztalatokat, akik már túlestek rajta, illetve akik még előtte állnak.

2013. okt. 8. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem császárt javasolt az orvosom, így 39+0 hetesen megműtöttek. Én akkor már nagyon hipóztam, már nem lehetett tovább tartani a terhességet, viszont teljesen zárt voltam, még csak nem is jóslóztam. Azt mondta az orvosom, hogy ne menjünk bele egy indításos, esetleg nagyon elhúzódó vajúdásba. Én nem bánom, hogy így alakult, mert ahogy beadták az érzéstelenítőt szinte azonnal hipóztam. Nem hiszem, hogy bírtam volna a vajúdást.

Viszont ismerek olyat, aki simán szült. Az ő orvosa bevállalta és nem is volt neki semmi gond.

2013. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!