Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyák! Hogy készüljek a...

Fiús anyák! Hogy készüljek a fiam érkezésére és a fiús-anyságra? Annyira nagyon lányra számítottam, hogy most kissé le vagyok taglózva.

Figyelt kérdés

Nagyon örülök a pici fiúnak is aki a pocimban növekszik, de...

Ugyan a terhességem eleje óta próbáltam készülni arra, hogy nem csak lányok születnek, de valahmiért mindig az volt bennem, hogy elsőre lányom lesz. A lányos dolgokban jobban otthon vagyok, szuper kiscsajzsúrt tudok rendezni, tudok gyöngyöt fűzni meg hajat fonni stb. Most meg rendre olyan dolgok jutnak eszembe, hogy hogy megyünk majd WC-re ha ketten megyünk valahová apa nélkül, meg hogy hogy fogok majd szuper kiscsávózsúrt rendezni pár év múlva majd szülinapra... Hogyan leszek majd jó anyukája egy kisfiúnak?

Tippek? Tapasztalat? Lélekbelehelés?


Előre is hálás köszönet :)

21+3 kismama



2013. nov. 17. 19:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nagyon jó volt átolvasni, amiket írtatok, elkezdett beindulni a fantáziám, kezdem elképzelni, hogy majd milyen lesz :)

2013. nov. 18. 20:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek, én is mindig lányra készültem, nem is gondoltam rá, hogy fiam is lehet... aztán persze az lett! :) Imádom, ő a kis szerelmem, nagyon anyás, imád, szeretget, én vagyok a mindene, nem cserélném 100 lányra sem :) Meglátod, így leszel Te is, imádni fogod, most még nem tudod elképzelni, de ha megszületik, teljesen átáll majd az agyad fiúra! :)
2013. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!