Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adtok az "új" gyerekorvosna...

Ti adtok az "új" gyerekorvosnak pénzt, amikor másikat választottatok, illetve általában adtok-e nekik pénzt rendelésnél?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még sosem adtam neki pénzt.

Majd 2 éves a fiam, hál istennek csak párszor voltunk a dokinéninél a státuszokon kívül.

2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem adok, eszembe sem jutott. Az orvosunk pénz nélkül is kedves, figyelmes, alapos.
2013. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha mi megyünk nem adok, ha esetleg ki kell hívni valaha, akkor fogok neki adni.

Nem is fogadja el a rendelőben úgy tudom.

Amúgy szerintem nem kell adni ilyenkor, ne kapassuk már el a dokikat. MÁs egy műtét, vagy egy szülés, azért az tényleg nagyobb dolog, de azért, hogy a torokgyulladásra ad egy algopyrint, szerintem nehogy már adjunk neki hála pénzt. (remélem, hogy nincs nagyobb baj a gyerekeddel, és tényleg csak ilyen dolgokkal fordultok hozzá)

a mi kisvárosunkban viszont a felnőtt háziorvost elrontották a dugdosott borítékokkal, most már anélkül el sem látja a dolgát, nem is járok hozzá!

2013. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pénzt adtunk soha. Kétes érzéseim voltak az első dokival kapcsolatosan kezdettől fogva, nem volt szimpi, próba szerencse alapon vittünk neki egy karton bort egyszer (férjemmel folytatott beszélgetésükkor kiderült, hogy szereti) Utána kicsit jobban figyelt a gyerekre, de aztán meguntam, hogy nem foglalkozik a gyerekkek, 1,5 méter távolságból rápillant, ha valamit meg akartam mutatni (kiütés, stb). Végül félre is diagnosztizálta, vagyis hülyének nézett, mikor kérdeztem, hogy normális-e, végül kiderült, hogy nekem volt igazam...

Nah, ekkor váltottunk dokit (egy alkalommal, mikor belázasosott és hányt, rendelési időben sem volt megtalálható a saját dokink, így nála kötöttünk ki, és mivel üdítő volt az alapossága és kedvessége, megkértem, hogy vállalja el a lányomat), nem adtam soha pénzt és semmi mást sem neki, de nagyon kedves és alapos azóta is.

Szóval sem váltásnál, sem máskor nem adunk pénzt...

2013. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor én sem adok, én is így gondolom, csak a jelenlegi orvossal nem vagyok megelégedve, és azt gondoltam, talán azért felszínes, mert pénzt vár. Így akkor váltok,bár nem könnyű, erre egy db orvost mondtak, hogy jó, nem tudom, elvállal-e, már sokan vannak nála. Köszi a válaszokat!
2013. nov. 19. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hetes a babam, amikor kijott, megprobaltuk, de nem fogadta el.
2013. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!