Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan előfordulhat, hogy egy...

Olyan előfordulhat, hogy egy nőnek szülés után nagyobb lesz a melle, mint előtte?

Figyelt kérdés
Maradandóan.
2013. nov. 20. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
igen, tesómnak 85B volt , mikor még nem volt terhes, most 95D.
2013. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
bár szerintem inkább a szoptatástól lesz, nem a terhességtől konkrétan.
2013. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nekem nagyobb maradt. Az első gyermekem előtt inkább homorú, mint domború voltam elölről. Majd jött a gyerkőc, szoptatás és megnőtt a mellem. Valamivel kisebb lett később már mint szoptatás alatt, de nem lógott és bizony szép maradt. Nekem a szülés fölért egy drága plasztikai sebészeti mellműtéttel. :)
2013. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sokszor van ilyen?


És a benne maradt tejtől nagyobb?

2013. nov. 20. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után hatalmasak lettek,már ahhoz képest amilyen volt.Szoptattam 17 hónapig...és aztán kisebb maradt,mint terhesség előtt.Szóval nekem kisebb lett,de nem bánom,mert nem lógnak.
2013. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha van teje az anyukának, akkor attól is nagyobb lesz a mell szülés után, és amikor elapad a tej, akkor az kisebb is lesz, mint mikor még volt tej benne.

Viszont ha az illető anyuka testsúly tekintetében több, mint szülés előtt, akkor mivel a mell zsírszövetekből áll, ezért ha van rajta több kg, akkor az a zsír a mellen is megtalálható, így ha nem fogy le a testsúlyából szülés után, akkor az a mellen ott is marad, ezáltal nagyobb lesz a melle. De ha lefogy, akkor a melléből is le fog menni.

Nekem ugyanakkora lett a szoptatás abbamaradása után a mellem, mint szülés előtt.

2013. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:

Én mindig is kismellű voltam, de abban a rövid időszakban, amíg szoptatni tudtam, olyan cicijeim lettek, amilyenekről álmodni sem mertem volna korábban :D

Akkoriban hordtam az összes olyan ruhámat, amiket korábban azért nem viseltem, mert elöl nem volt mivel kitölteni :D Utána persze kisebb lett, de nem olyan kicsi, mint eredetileg volt, úgyhogy ebből a szempontból jól jártam, még lógós sem lett. Oké, nem lettem így sem az a tipikus bögyös alkat (pedig el tudnám viselni), de határozottan nagyobb lett, mint régen volt.

2013. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!