Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 év korkülönbségnél mikor...

1 év korkülönbségnél mikor jön el az az idő amikor már nem látszik rajtuk a korkülönbség? 3-4 évesen kb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kívülröl elég hamar, föleg ha a nagy babásabb és kisebb.

De belülröl szerintem majd csak felnött korukra.


Nekem barátnöm kisfia 2,5 éves az én lányom 3,5 éves és a kisfiu szerintem korához képest elörébb is van. Nagyságra egyformák, de a lányomat már lekötik a könyvolvasás, már tud puzzelezni, elkezdett szinezni stb... ami a másik fiut nem köti le és még nem képe rá.

De ugyan így van pl 4 és 5 évesek között is. Ha nem lenne ennyire fontos 1 év akkor az iskolát is lehetne 5 évesen kezdeni.

2013. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most külsőleg gondoltam, tehát ránézésre.
2013. nov. 24. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisebbik kislányom decemberben lesz 3 éves, a nagyobbik most lett 4 éves, teljesen egyforma magasak, egyforma méretű ruhákat és cipőket hordanak, sokan ikreknek nézik őket. Értelmileg a kisebb kislány fejlettebb, mint nővére.
2013. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom 4 éves, fiam 5 éves. Kb. 2,5 éves volt a kicsi,amikor nem látszodott a korkülönbség,és ikreknek nézték őket. Lányom most már nagyobb,mint a fiam. Lányom 121cm és 27 kg, fiam 113 cm és 17kg. Mindenki a kislányomat hiszi az idősebbnek(sőt voltak ,akik sulisnak nézték:o) )
2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!