Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket játszol 2 éves kisfiadda...

Miket játszol 2 éves kisfiaddal, és ő miket játszik egyedül otthon és a játszón?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne hogy amikor játszótéren vagytok, ott mennyire játszol vele együtt, vagy mennyire hagyod hogy elszórakoztassa saját magát?

Pontosan hogyan játszol vele a játszón?


2013. máj. 16. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam elég önálló, azért próbálok játszani vele, építőkocka, gyurma, rajzolás.

Amúgy az fontosabb, hogy ő csináljon mindent (ajtók/ablakok becsukása, elpakolás, fiók betolása, csap elzárása, wc lehúzása, cipő -akár másé- felvételében segítség, porszívózás).


A játszón is önállóskodik (egyedül mászik a toronyba, csúszdázik), a hintánál lököm, és a mérleghintánál hintáztatom. Amúgy ott vagyok mellette és figyelem mit csinál, és beszélek hozzá. Ő ezt igényli.

Homokozni nem szoktunk (nem szereti, ha piszkos a keze, akár pár szem morzsa, v egy csepp víz esetén jön, hogy töröljem meg).

2013. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi! Akkor te sem egyfolytában játszol vele. Az én kisfiaim is nagyon kis önálló, amikor persze hozza a kis autóit, akkor leülök mmellé a földre, de ha nem igényli a jelenlétemet, akkor hagyom hoyg játszon ahogyan szeretne.


Ő szeret homokozni is, de én olyan zavarban vagyok mindig hogy hogyan kell homokozni?:)

2013. máj. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!