Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy műanyag...

Tényleg igaz, hogy műanyag cumisüvegből nem adhatunk tejet a babának, csak olyanból, ami üvegből van?

Figyelt kérdés
Bababoltos eladó mondta,hogy műanyagból vizet,teát adhatunk csak a babának,de tejet kizárt....

2013. nov. 27. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom jutalékért dolgozik, nem fix fizuért, és szeretett volna plusz üvegeket eladni neked. Eszem ágában sincs üveg cumisüvegeket vásárolni.
2013. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:)

A lényeg hogy mindegyikhez külön cumisüveg legyen, mindig ugyanabból add neki a tejet.

2013. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem az övé a bolt,de nagyon segítőkész volt,sok mindenre mondta,hogy még ne vegyem meg,ráér,gondoljam meg milyet szeretnék,vagy nézzek utána,szóval nem tűnt olyannak aki csak arra megy,hogy eladjon még több dolgot.
2013. nov. 27. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Amikor én voltam bababoltban az ottani eladó is mindenfélét kitalált, csak hogy vásároljak, pl hogy a kórházban, ahol szülni fogok, csak eldobható bugyit hordhatsz, kötelező a babára a kis kesztyű, stb. El ne hidd.
2013. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam. Még pedig azért, mert a műanyagba "beleivódik" a tej, annyira 100% nem lehet elmosni, mint az üveget. Hogy igaz e, nem tudom. Tény, hogy nekem sokkal jobban bejött az üveg, mint a műanyag. Melegítés/hűtés is sokkal könnyebb volt illetve a mosás sem okozott egy picit sem problémát. Sajna eltört, azóta műanyag van,azzal sincs bajom, de nekem macerásabb.
2013. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az üveg higiénikusabb. a műanyagba köztudottan beleivódnak a dolgok, ezért színeződnek el. én is üveget használok, de sokmillió babának nincs baja a műanyagtól...
2013. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem,nekünk volt mindig egy tejes/tápszeres,és egy vizes,gyümölcsleves,teás üveg
2013. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:
Annyi igaz ebből, hogy az üveget jobban lehet tisztítani. De azért az elég nagy ferdítés, hogy CSAK üvegből lehet tejet adni. Ha műanyagból adsz tejet, akkor arra figyelj, hogy ne álljon benne sokáig (bár... pl. az Aventos tejtárolók is műanyagból vannak). Nekünk csak egy üveg cumisüvegünk volt, de azt főleg teásnak használtam, mert a műanyagot elszínezte a tea, az üveget meg nem.
2013. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!Értem a lényeget:)
2013. nov. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!