Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7-8 éves gyerekek anyukáját...

7-8 éves gyerekek anyukáját kérdezném elsősorban, ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval nekem olyan fura,hogy a mai 7-8 éves gyerekek "koravének"

Lehet nem is ez a megfelelő szó rá de nekem ez jut eszembe.

Hogy értsétek mit is akarok mondani megpróbálom elmagyarázni.

Nekem nagyon fura,hogy 8 évesen csak márkás ruhát akarnak felvenni.Olyan aranyos mesefigurás pólókat,pulcsikat...lehet kapni de a mai gyerekek ezt valahogy már nem hajlandóak felvenni.Vagy csak az én környezetemben lévők ilyenek?Ez a szülő hibája lehet?

Nem akarnak semmivel játszani,mondjuk csak a számítógéppel.Semmi játék nem jó csak ami a géphez köthető és ott is csak a márkás nagyon divatos játékok a jók.

Nálatok akiknek ennyi idős fia van ez,hogy működik?

Tudom,hogy jobb minőség a márkás ruha de akkor is 8 éves gyerekekről van szó nem?

Ti mit gondoltok erről?


2013. nov. 29. 10:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es

hu hallod felénk ennek nyoma sincs,sajnos,itt csak a gép megy.Szünetben a téma tablet,minecraft...és társai(2.-os gyereknél)de ez ment tavaly elsőben is.

Edzés van mindenféle,foci,úszás,judo de ott is arról beszélgetnek hogyha hazamegyek ezzel meg azzal a gépes játékkal játszok majd,meg hívj fel skypon....

Szóval siralmas a helyzet.És nem tud az ember mit csinálni,mert ha ezeket nem adod meg a gyerekednek kiközösítik.

2013. nov. 30. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!