Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi összegyűjtött pénzetek...

Mennyi összegyűjtött pénzetek volt amikor gyermeket vállaltatok (akár az elsőt akár a többediket)? Mennyi ideig gyűjtöttétek? Többi lent

Figyelt kérdés

Mi az ami már megvolt és mi az ami még nem (saját ház, autó. Stb. ) Visszavártak a munkahelyetekre? Esetleg kort is írhattok.

Tudom elég indiszkrét kérdések, de gondoltam így névtelenül nem gond. Olyanok válaszát várnám,, akik nem úgy terveztek, hogy jó lesz mindenből a használt és majd lesz valahogy. Bocsánat nem bántásból, csak ugye arra nem kell gyűjteni. Köszönöm!



#munkahely #anyagiak #tudatos gyermekvállalás
2013. dec. 1. 07:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj a használttal? Én pár éve egy csomó kitűnő állapotú, disney, next bodyt, rugit, kisruhát vettem potom pénzért a kilós turiban, nem azért mert nem tellett volna újra, csak egyszerűen feleslegesnek tartottam, az első időkben olyan gyorsan nőnek, és jobb minőségűek meg szebbek voltak némelyik újonnan ajándékba kapottnál. Ma már oviba jár és nagyobb részben új ruhái vannak, ha ritkán betévedek egy turiba és találok rávaló és szép darabot azt azért megveszem. A kiságyunk is használt volt, egy barátnőm felajánlotta, nekik már nem kellett, amúgy újat vettünk volna. A többi dolgot újonnan vettük. Volt ház, autó, hitelmentes, külön a babóra 200e volt lekötve, kb. felét költöttük el. Szerződésem lejárt, így gyest kaptam végig, jelenleg munkát keresek.
2013. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!