Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én 40 ezer forintot, te...

Én 40 ezer forintot, te mennyi pénzt költesz havonta 2 gyermekedre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

"És akkor éljünk meg 60 ezer forintból havonta,"


De miért csak 60 ezretek van egy hónapra? Apuka nem dolgozik, vagy olyan helyen laktok, ahol nehéz munkát találni?

2013. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Sosem számolom hogy külön a gyerekre mennyit költök. Furcsállnám is ha minden bevásárláskor külön kiszámolnám hogy abból mennyi amit a gyereknek vettem, pelenka, törlő, túrórudi, játék, stb. Egy család vagyunk.
2013. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval, én sem tudnám kiszámolni, mennyi a rájuk eső rész. A pelenkát nagyjából ki lehet számolni, de a többi mind becslés.

Kedves kérdező! Sokallod vagy kevesled a 40ezret a két gyerekre? Ebben benne vannak a decemberi ajándékok is vagy csak egy átlag hónapot számoltál?

2013. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy átlag hónap, ideálisnak találom a 40-et, de egy anya 60 ezer forintos fizetéséhez képest rengeteg ez a 40 ezer forint! Olyan területen élek ahol nagyon nincs munka.
2013. dec. 7. 22:51
 15/15 zabmester ***** válasza:
Ezt így meg nem tudnám mondani... Igaz, csak egy gyerekem van, de akkor sem tudom, hogy rá személy szerint mennyit költünk havonta. Jó, mondjuk nála már nincs pelus, meg külön fürdető. De például azt sem tudom, hogy élelmiszerből mennyi a rá eső összeg, ruhát meg nem veszünk minden hónapban. Azt tudom, hogy az egész (három tagú) családra élelmiszer terén kb. 50 ezer megy el, de ez is egy hozzávetőleges összeg csak.
2013. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!