Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák hogy vagytok? Mesélje...

Kismamák hogy vagytok? Meséljetek:-)

Figyelt kérdés

Hanyadik hétben jártok? Mikorra vagytok kiirva? Elsõ baba? Kisfiú vagy kislány lesz? Neveken gondolkoztatok már? Hol fogtok szülni? stb.

Akinek van kedve priviben beszèlgetni, az irjon privit!


2013. dec. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgára készülök, úgyhogy idegesen. 18. hét, szerencsére teljesen eseménytelen terhesség. Ha nem lenne dudor a hasamon, fel se tűnne, hogy terhes vagyok.
2013. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma vagyok félidős, április 27-re vagyok kiírva.

2. baba, eddig úgy néz ki kislány de még egyáltalán nem tuti, csak tipp. (1 kisfiam van egyébként és 1 nevelt kislányom)

Siófokon fogok szülni, neveken majd akkor gondolkozunk amikor már biztosra tudjuk a nemét.

Egyébként minden rendben, teljesen jól vagyok..:)

2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!32hetes kismama vagyok,Február 4.-re vagyok kiírva,elsö baba és kisfiu lesz :)

A Péterffy kórházban fogok szülni,remélem lesz szabad alapítványi szoba.

Most kezdtem el mosni-vasalni a kisruhákat.Fáj a lábam és a derekam és néha vannak nehezebb napok,de egyébként minden rendben.A kicsi olyan akrobata mutatványokat müvel a pociban,hogy csak pislogunk:)De legalább tudom,hogy jól van. Te hogy vagy kedves kérdezö?

2013. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!