Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamák! Hogy...

28-29 hetes kismamák! Hogy vagytok? Meséljetek?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek az egyre növő pocakot? Voltatok már 4D-n? Tervezitek? A készületek hogy állnak? Apás szülés lesz, féltek a szüléstől?



Nekünk első baba lesz, kisfiú, Máté :) 2 hete voltunk 4D-n, és egy csoda :) Mi már szinte mindennel készen vagyunk...

Apás szülés lesz nálunk, de nem félek (egyenlőre) :) Lekopogom a meleget is jól bírtam, nem vizesedek, nem híztam még, szóval eddig egész jól alakul.


28+2hkm


2012. júl. 17. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekük is első baba lesz,kislány,ha minden igaz Zsófi lesz,de a neve még nem biztos,Apuci nagyon válogatós :) Mi is majdnem mindennel készen vagyunk,csak pár apró pipere dolgot kell beszerezni. 4D-n voltunk eddig kétszer,a 32.héten megyek utoljára,de az meglepetés lesz a páromnak,oda most majd az anyukámmal megyek,és hazahozom Apukának a DVD-t. Nem híztam én sem sokat,10kg-ot kb,de én nagyon vékonyan kezdtem a terhességet meg magas is vagyok. Nem apás szülés lesz,de hátha még meggondolja magát a párom,én nem erőltetem. Én félek a szüléstől,mert rengetek rémálmom van miatta,de el fogok kezdeni szedni homeopátiás bogyókat,hátha jobb lesz majd így :)

Te,hol fogsz szülni? Én a Bajcsy Zsilinszky-ben.

Nagyon boldog babavárást! :) :)

29hkm

2012. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kislányhoz :)


Én meg voltam győződve róla, hogy lányunk lesz, lány nevünk is elöbb volt (Réka) mint fiú. Aztán ez tetszett mind a kettőnknek, hát megegyeztünk :)

Nálunk még a pelenkázó kell, jövőhéten érkezik, meg babakád, és a pipere cuccok.


A férjem már az elején eldöntötte, hogy bejön, sőt még a szülésfekészítőre is elkísért, büszke vagyok Rá :)


Én győri vagyok, így itt fogok a Petz-ben.

2012. júl. 17. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma töltjük a 29-et.

Jelenleg jól vagyok még, csak a cipőkötés azért már kicsit bonyolultabb, inkább papucsot hordok. Igen, múlt héten voltunk, és nagyon aranyosak :) Lányok.

Én már meg is vettem a babakocsit, összepakoltam mindent... Első terhességem 38. hétre lett meg. Petike már 2 éves.

Mirjamnak és Arabellának készülnek, de még mindig nem biztos. Apás szülés lesz megint.

Én sem vizesedtem eddig, az első terhességemmel sem vizesedtem egy szemernyit sem. Eddig +5 kg van rajtam.

Jó szülést nektek :)

2012. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj hát gratulálok a dupla örömhöz :) Két kiscsaj :)


Ikres pocakkal gondolom nehezebb az élet, jól bírod?

2012. júl. 17. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én ma töltöm a 29. hetet,3. baba,kislány(2 fiú után).Természetesen apás szülés lesz,5 kilót híztam eddig,kicsit sem vizesedek,a pocakom pedig-még-semmiben nem korlátoz,mivel nem nagy(ahhoz képest meg pláne nem,hogy 3. baba).A pici rendben,múlt héten már 1300 gramm volt.Majd 23.-án megyek a következő "nagy" UH-ra,az Istenhegyi klinikára a Hajdu Krisztinához.Szinte minden ruhája megvan már(pár hete csak vásárolgatok,annyira élvezem,hogy lányos cuccokat vehetek),a kiságy,babakocsi,hordozó,járóka,légzésfigyelő,illetve nagyobb,értékesebb dolgok megmaradtak a középső gyerekünkről(uniszex színű dolgokat vettünk),így azokat csak át kell törölgetni.A szüléstől nem félek,szerencsére mindkét gyerekem 4 illetve 3 óra alatt született,remélem most is tartom majd ezt az időt(vagy esetleg megdöntöm,és még rövidebb lesz).
2012. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neked is gratulálok. akkor Te már gyakorlott anyuka vagy, és gondolom most, hogy kislány lesz mindenki odavan :) Gratulálok :)

Biztos a legkisebb királylány lesz otthon :)

2012. júl. 17. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi!Hajaj!Már most minden körülötte forog.Pláne,hogy a férjem családjában közel 100 éve nem született kislány.Én is gratulálok,és minden jót kívánok!
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!