Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, beszelgessunk!...

Kismamak, beszelgessunk! Hanyadik hetben jartok, hogy birjatok az idovaltozast? Mekkora a pocak? Megmutatta mar magat a babo? Ha igen, megvan mar a nev? Meseljetek.

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pènteken leszek 21 hetes. Most gyógyulok a mandulagyulladàsból. A pocakom már elkedett nõni,.de mèg elèg pici (mèg a vèdõnõ is megjegyezte). Mèg nem mutatta meg magát . Ha fiú: Zoltàn Ákos Ha làny: Panka Lili Kazincbarcikán fogok szülni, de nem lakunk. Nincsen fogadott orvosom. A baba nem mozog sokat, de az orvos szerint minden rendben. Hètfõn megyünk uh-ra. Mèg a 4d-t is tervezzük. Sajnos ma derült ki a pàromnak tüdõrákja van:-(

És te kedves Kèrdezõ hogy vagy? Mesèlj!

2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eloszor is jobbulast a parodnak, sajnalom :(

En meg csak a 8. hetben vagyok, szoval kulonosebb tunetem nincs, csak kicsit faradekony vagyok. Nemet meg nem tudunk, nevre mar vannak otletek, ha lany lesz, akkor Szofi Zselyke, ha fiu, akkor Bence Daniel.

2013. dec. 4. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Idén egy Zselyke-bumm van. Szinte minden második anyuka, aki kislányt vár Zselykének akarja nevezni. Szép név, de 3-4 év múlva már bánni fogják, amikor az oviban minden csoportban lesz 10 Zselyke. Tucatnév lesz.
2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szombaton leszek 16 hetes, ikreim lesznek, hát, nálam most van az idegbeteg korszak, túlérzékeny vagyok, hisztis, sokat sírok, mindenen kiakadok....a tipikus tünetek. De szerencsére fizikai problémáim nincsenek.

A pocak növöget, bár mindenki azt mondja, ikres hashoz kicsi......nemek és a nevek is megvannak már, Natasa és Ádám lesz :)

Könnyű szülést mimdenkinek!

Üdv, Móni

2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod,hogy tüdőrákot diagnosztizáltak nála??
2013. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

A párom 38 éves.

2013. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25 hét 6 naposak vagyunk ma. Ikreket várunk, kétpetéjüek, lányok. Enikő és Jázmin lesz a nevük. Sokak szerint nem nagy a hasam. Ma voltunk beszélgetni a szülésznőnkkel és szerinte meg félelmetesen nagy a hasam. Amúgy vékony vagyok csak a hasam nő. :)
2013. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34.hetben vagyunk,kisfiunk lesz akit Dominiknek hivnak :) Nagyon nagyon varjuk mar,hogy a kezunkben tartsuk ot. Minden keszen all az erkezesere,csak a rucik mosasa vasalasa van hatra. Nem mozog mar tul sokat,tobbek szerint is lenn van mar a hasam es en is ugy erzem,hogy lentebb van a fiam. Nem bannam,ha 38-39.heten megszuletne,de ezt csak o donti el :D eddig mar 10kg felszedtem,bar azota mar kb 13nal jarok. Apas szulest szeretnenk majd,csak nem tudjuk,hogy apuci itthon lesz-e akkor :/
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33. hét, óriási pocakkal. Nagyon lent van, sokat is fáj. A derekamról, a farkcsontomról nem is beszélve... Sokat és intenzíven mozog a baba, a 2 héttel ezelőtti uh-n 43cm, és 2150gr volt, ha minden igaz. Sajnos farfekvéses (bár még megfordulhat), így készülhetek megint egy császárra... :S Kislányunk lesz ismét, a Nóra Janka nevet kapja. Holnap kezdem el kimosni a ruhákat, nem akarom tovább húzni. Így is örülök, ha még ezt az idei évet kihúzzuk egyben. :)
2013. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok!:) 36. hétben vagyunk, kislányunk lesz akit Réka Liliennek fognak hívni, már nagyon várjuk, hogy megszülessen a kis szemünk fénye :) Már minden készen áll, már csak a kórház csomagot kell összeállítani! Összességében, jól viselem a terhességet, nincs nagy hasam úgy hogy könnyen csinálok mindent! Boldog babavárást!! :)
2013. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!