Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki jelenleg gyesen van és munkanélküli?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Aki gyes-en van, az nem munkanélküli, az gyes-en van.

De egyébként miért kérdezed?

2013. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyesen vagyok, nincs munkahelyem, de nem vagyok munkanélküli.
2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-eshez csatlakozom. Gyesen vagyok, nincs hivatlaos munkahelyem, de munkám van már évek óta, csak nem akarnak papírozni, az ember meg választhat, hogy dolgozik így, vagy sehogy. Sajna van, amikor ilyen az élet.
2013. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs mhelyem, így értettem.

Azt szerettem volna ezzel kérdezni, hogy mi lesz veletek akkor, ha lejár a gyes, a gyerek ovis lesz? Én félek, hogy nem találok munkát, csak hónapokkal később.

2013. dec. 8. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Már most kezdj el keresni munkát, max. ha felvesznek valahova, lemondod a gyest, már ha el tudod helyezni a gyereked (oviba vagy ha még nem mehet, nagyszülők segitségével).
2013. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyes után nagyon nehéz új munkahelyet találni, érzem sajnos a saját bőrömön, pedig nincsenek nagy igényeim, szinte bármit elvállalnék. Nem volt hová visszamennem, így 2 éves korától kezdtem el keresni munkahelyet, de közel másfél év alatt egy helyre hívtak be és egy próbanapot dolgoztam le, ott meg nem kellettem a túlképzettségem miatt, hiába csináltam és nekem megfelelt volna a munka.
2013. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!