Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van közöttetek munkané...

Anyukák van közöttetek munkanélküli?

Figyelt kérdés
Ovis a kisfiam van,nemrég járt le a gyes. (2 hete) Nehezen birom,hogy nincs munkahelyem. Jelentkezek interneten is, kérdezősködök önéletrajzzal a kezemben és semmi.Ti hogy bírjátok ezt?Férjem támogat,mindig azt mondja,hogy lesz hamarosan nekem is,ne keseredjek el. Annyira rossz,hogy csak a férjem dolgozik én meg itthon leszek a kisfiunkkal. A kicsi örül neki,várja nagyon a nyári szünetet,de nekem olyan rossz,hogy itthon vagyok.Szeretnék már menni dolgozni!Nektek anyukák hogy telnek el a napjaitok?
2013. jún. 11. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Milyen végzettséged van?

Mihez értesz (akár csak egy kicsit is?)

Milyen nyelveken beszélsz?

Hol élsz?


Csak azért kérdezem, hátha tudok segíteni :)


Én itthon vagyok, babát várok, amíg nem volt munkám, korrepetálást vállaltam azokból a tárgyakból, amihez értek. A környéken és neten hirdettem meg magam, nagyon gyorsan lettek jelentkezők. Nyelvekből pláne, a nyár sem volt akadálya. A tanítás nem a szakmám, csak mivel tudom az anyagot, emberileg igyekszem a legtöbbet adni. Átmenetileg ez is lehet megoldás.

2013. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Én is munka nélkül maradtam gyes után. Közös megegyezéssel felmondtam a régi helyemen, mert nem tudtam volna a gyerek mellett megoldani a 3 műszakos munkarendet, a férjem sem fix ideig dolgozik, sokszor van hogy ő is csak este 10kor esik haza. Segítségem nincs, minden rokon az ország másik felén él. Én több mint egy éve keresgélek, mindenhova beadom az önéletrajzom, de semmi. Nagyon elkeserítő, és haszontalannak érzem magam emiatt. Szerencsére a férjem engem is támogat lelkileg, de akkor is nagyon nehéz súly ez nekem. Nekem mindegy hova, csak mehessek már dolgozni.
2013. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Közgazdasági érettségi, marketing- és reklámügyintéző, általános gazdasági-és statisztikai ügyintéző. Németül tudok középfokon,de nincs nyelvvizsgám. Gyorsan és jól gépelek. Egyetemet kezdtem el,de anyagilag nem tudtuk volna fizetni,így abba is hagytam. (műszaki menedzser szak). Közben diákként dolgoztam. (gyárakban, DM-ben mint hosstess) Már jelentkeztem tesco-ba árufeltöltőnek, oda sem vettek fel.Mennék takarítani,de oda sem vesznek fel.:( Nem válogatok és még sincs semmi. Melyik megyében laktok?Én Hajdú-bihar megyében.
2013. jún. 11. 11:27
 4/26 anonim ***** válasza:
14%

Ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak, hogy nem dolgozok, főleg, hogy felmondjak a munkahelyemen. Egy 3 és 2 éves gyerekeim vannak, mégis meg tudom oldani a párommal, hogy minden rendben legyen, pedig folyamatos műszakban dolgozok, sokszor hétvégén is, bár igaz a párom hétvégén nem dolgozik, de hétköznap napi 10 órát. Egy barátnőm van, aki még gyeden van és szokott segíteni a gyerekekkel. Ennyi, aki akarja, az megoldja.

Kb. 1 év mire munkát találsz, de ha válogatsz is, mert csak délelőtt akarsz mondjuk 2-ig dolgozni, akkor több is lehet, akár 2 év. Húgom gyerek nélkül másfél év alatt talált rendes állandó, bejelentett munkát határozatlan szerződéssel, de az is két műszak!!

2013. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Ma mindenkinek nehéz munkát találni, nem szabad feladni.
2013. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem fognak felvenni árufeltöltőnek, mert oda túlképzett vagy. Próbáld meg, hogy nem árufeltöltőnek jelentkezel, hanem csoportvezetőnek.

Nekem gyes lejárta után 2 hónapig nem volt munkám, most se olyat csinálok ami tetszik és csak 4 órában, de remélem a próbaidő után áttesznek 8 órába!

Nagyon rossz, hogy egy csomó helyre nem vettek fel,olyan semminek érzem magam, pedig szülés előtt üzletvezető voltam egy étteremben ami bezárt, hála a jó törvényhozóinknak.

Remélem lesz jobb!! Ne keseregj, nagyon nehéz ma munkát találni.

2013. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Hátha sikerülne.Több volt osztálytársam dolgozik boltban, akár ruházati akár élelmiszer.Nekem mikor jelentkezek mindig azt mondják,hogy kell az eladói végzettség.Közben nekik meg ugyanúgy érettségi van. A gyermeket beleírtátok?
2013. jún. 11. 12:06
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Èn még gyesen vagyok, a fiam 16 honapos, munkanelkuli vagyok. Mar elore felek mi lesz ha lejar a gyes. :(
2013. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Utolsó és miért nem keresel már most munkát?
2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2.vagyok, szintén Hajdú megye. Én a gyereket soha nem írom bele, mert akkor még interjúra sem hívnának be. De ott ha rákérdeznek, természetesen nem tagadom le.
2013. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!