Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik megbeszéltek...

Anyukák, akik megbeszéltek mindent a lányotokkal, hogyan neveltétek eddig? Hogy lettél a "barátnője "?

Figyelt kérdés
Az enyém még csak 3 éves, szeretném ha szexuális, pasis témáit megbeszélhetné majd velem. Anyummal soha semmiről nem tudok beszélni, és nem szeretném ugyanazt a hibát elkövetni!!!
2009. nov. 23. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van, még ő is kicsi, de valószínűnek tartom, hogy a barátnőivel fogja ezeket a témákat megbeszélni. Visszagondolva, imádom és imádtam anyumat, de vele nem szerettem volna soha ilyesmiről beszélni. Épp a minap kérdezett rám, hogy szedek-e fogamzásgátlót? (nem válaszoltam rá, pedig már nem vagyok gyerek).
2009. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnője soha nem akartam lenni, mert az anyja vagyok. De megbeszélnek velem a lányaim és a fiam is mindent.

Kiskoruktól arra neveltük őket, hogy kérdezzenek és a kérdéseikre mindíg válaszoltunk. Amikor a mi kapcsolatunkról, annak alakulásáról, a szexről kérdeztek akkor őszintén (az ő szintjüknek megfelelően) válaszoltunk. Így amikor sor került rá ők is elmesélték az ő élményeiket. De ez nam barátnő viszony, csak ha nem tudnak valamit akkor minket kérdeznek (inkább mint valami barátnőt), ha örömük van, akkor azt megosztják velünk (az első pettinget, az első igazi szexet), ha bánutuk van, akkor is hozzánk jönnek.

2009. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anya a legjobb barátnőm, amit ő nem tud az meg se történt. Általános iskolában nem beszéltem már a szerelmeimről neki(oviban még igen), de hallottam, hogy az iskolai takarítónéni, és a lánya a lány szerelmi életéről beszélnek. Nagyon fura volt. Volt egy gátlásosabb időszakom. Persze anya mindenről tájékoztatott időben, így nem ijedtem meg mikor megjött stb. Kb. 12 éves korom körül már elég nyitott voltam, és 14-15 éves korom óta tud mindenről. Persze az én életemben minden lelkiismereti kérdés volt. Én csináltam olyat amit sok anya nem nézett volna jó szemmel (felnőttként), és mielőtt megtettem mindig kikértem a tanácsát. És ő el is mondta a véleményét, de nem parancsolt. Nekünk azért alakulhatott ennyire jól, mert nyitottak voltunk, mindenről beszélhettem neki. Egyszer kamaszként mondta, hogy ooh ha tudnám mit művelsz, ha nem látom.. Én meg azt mondtam: akkor elmondok mindent, amit eddig csináltam. :) És azóta folyton mindent megbeszélünk, oda-vissza. Remélem neked is sikerül!!
2009. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Lelkiismereti kérdésnél azt értem, h pl nem tettem volna olyat ami neki rossz. vagy nagyon nehéz szívvel tettem volna ill tennék ma is olyat.

Anya a legjobb anya a földön!!! És a legjobb barátnő. Ő mindig is mondta, h a barátaimmal összeveszhetek, de ő mindig az anyám marad. ÉS ez így is van! A legboldogabb vagyok, h ilyen anyukám van! Mégegysezr kívánok sok sikert!

2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!