Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti visszakérnétek...

Anyukák, ti visszakérnétek babaruhákat két év múlva, úgy, hogy nem mondtátok előre, amikor odaadtátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen
2013. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
nem
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem semmi esetre Sem.

Amikor babaruhát oda adtam közöltem, hogy kérem vissza, ha a gyerek kinötte. Most második után pedig örökbe adtam mindent, akkor pedig közöltem, hogy semmit nem akarok viszont látni.

2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Vissza hát! legalábbis felénk ez alap dolog, hogy visszaadjuk az ilyesmit.
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha szükség van rá igen, de ha nem lesz meg mind akkor nem hibáztatható szerintem akinek odaadtad.
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Max. megkérdezném az illetőtől, hogy vissza tudná-e adni, de nem csinálnék belőle ügyet, ha nem.


Mi 1,5 éve úgy adtuk oda a párom unokatesójáéknak a cuccainkat, hogy majd ha már nem lesz szükségük rá, akkor kérjük vissza, ami használható, mert a húgomék is akarnak babát és van pár dolog, ami nem megy tönkre még 2-3 gyerek után sem. A ruhák nagy részére persze nem számítok, hiszen tudom, hogy azok elhasználódnak, de a nagyobb dolgok átlagos használat mellett szerintem jó állapotúak maradnak.

Ennek ellenére most azt állítja mindenki, hogy örökbe adtunk mindent és hogy nem illik visszakérni :( Pedig annyira emlékszem, amikor kihangsúlyoztam mindenki előtt, hogy használjanak mindent nyugodtan és majd kérjük vissza a használható dolgokat.

Na mind1, ez van.

2013. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Ezt illik tisztázni előre.

2013. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Soha az életben

Ha erröl nem volt megallapodas, de fökepp mert mar le lehetnek hurbolva, agyonmosva, a más molyos szekrenyeböl.

En mikor " kölcsönadok" a vendegeimnek neha cuccokat, pl zokni vagy mittudomen, bluz, ha levizezik magukat, mindig mondom megtarthatják.

Semmi nem kell vissza, csak húzzanak

2013. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért kérdezem mert anno két éve,amikor született a fiam, anyósom unokatestvéréjéktől kaptunk pár babaruhát. Hozzáteszem sokat nem használtuk belőle, mert 4 lányunoka után, hát hogy is mondjam, a nagy része lila és rózsaszín volt.

Pár dolgot azonban rá adtam.

Most kiderült,hogy jön az 5. unoka és anyósom szólt,hogy szedjem már össze a cuccokat. Megmondom őszintén megdöbbentem, mert én így két év távlatából nem igazán tudom,hogy mit kaptam tőlük. Annyi ruhája van a gyereknek, van, amit máshonnan kaptunk, vettünk, túrtam stb.

Na mindegy! Amiről tutitra tudtam,hogy tőlük kaptam, azt összeszedtem!

Erre feljött szóba egy kiskabát. Mondtam anyósomnak,hogy igen volt egy fehér kiskabát, de azt elvileg ajándékba kaptuk mivel még új volt. Rajta volt még a címke! Illetve úgy gondolom,hogy az unokáknak vehették, csak nem lett jó,mert lila szívecskék gombok voltak rajta, meg két lila maci a mellrészénél rávarrva.

Mivel ezt nem adtam rá a fiamra, de ugye ők nekünk adták, neki adtam egy szerény körülmények között élő ismerősnek, aki éppen babát várt.

Anyós ki van akadva, de én úgy gondolom,ha valamit odadok, akkor arról illik mondani,hogy később fog kelleni!

A kabátot meg elvileg ajándékba kaptuk!

2013. dec. 9. 13:23
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

Sok ember hasznal olcso mosoport es nem megfelelö höfokon mos, latom sokszor a pacsmagolast amit lefolytatnak!

A ruhak szürkébbek mosas utan mint elötte!

Undoritó, spórolnak a mosóporon es az adagolason is, ezert nem kell senki ruhaja es nem eszek senkinél, egyesek piszkálják az orrukat, ( beletúrnak) és megnyalják az ujjaikat fözes közben , es nem mosnak kezet!

Olyan mintha medve barlangjaba mennek vendegsegbe, kosz , büz es ragacs minden , ezert semmi se kell senkitöl

2013. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!