Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másfél éves babának hogy...

Másfél éves babának hogy tudom az eldugult orrát kidugítani? Az orrszívóval nem dugul ki csak jó sok távozik. Nagyon náthás.

Figyelt kérdés
Strimarral próbálom rendszeresen tisztítani de egy pillanatra sem kap levegőt az orrán.
2013. szept. 12. 21:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy vettem szárított kamillát a patikába azt forró vízbe raktam és beülünk vele egy törölköző alá gőzölögni. Előtte befújtam neki, aztán ha megindult porszívós orr szívóval kipucoltam neki.
2013. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet kipróbáljuk!
2013. szept. 12. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sűrű az orrváladék, akkor lehet neki köptetőt adni, ami elfolyósítja a nyákot. Lehet gőzölni kamillával, vagy hideg sóoldattal inhalálni. Helyileg legjobb ha cseppentesz neki orrcseppet, nekünk a nasivin vált be. Legalább 4 órán át kidugul és jól szelel a nózija.
2013. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. szept. 18. 07:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Orrszívás előtt Sterimar, kicsit várni, jó alaposan kiszívni, utána meg orrcsepp.
2013. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!