Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt laknak nagyszülőkk...

Akik együtt laknak nagyszülőkkel, milyen gyakran "látogatják" a babát?

Figyelt kérdés

Baromira zavaró,hogy napi 20szor bejárkálnak a szobába vagy állandóan magukhoz akarják vinni a gyereket.

A lényeg,hogu anyósékkal nem szeretjük egymást de sajnos még egy darabig el kell viselnünk az együtt élést.Nem magyarázom,mind1 is.2 hónapos a baba,a párom is állandóan vinné hozzájuk pedig sír náluk a gyerek.

Van erre megoldás?


2013. dec. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, válaszolni még nem tudom érdemben, most vagyok 20 hetes. Sajnos mi is anyósékkal lakunk...alapvetően az enyémmel nincs nagy baj, csak ne lenne olyan rohadt okos...nem tudom mi lesz, ha meglesz a kicsi. Múltkor totál kiborult, valahogy szóba került a szoptatás, és közöltem vele, hogy tutira nem nézheti. Nem gonoszkodásból, anyukám előtt is szégyenlős vagyok.
2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy a gyerek a sajat kornyezeteben erzi jol magat, ok menjenek hozzatok, ne forditva. De ugysem fogjak megerteni, elengedik majd a fuluk mellett... A mielobbi koltozes az egyetlen normalis megoldas.
2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 generációs családi házban lakunk. Külön, önállóan, de mégis együtt. Szerencsére arról már sikerült leszoktatnom, hogy kopogás nélkül jöjjön be és már nem járkál fel annyit, mint előtte. Mondtam neki, hogy bezárom az ajtót, ha még egyszer feljön úgy, hogy nem szól előtte. A nagyobbik lányom bármikor lemehet, a kicsit csak akkor viszem le, ha tényleg nagyon muszáj, pl. el kell menni vásárolni stb. Átok ez és egyben mégis jó, mert azért mégis van segítsége az embernek. Egyébként ami a legidegesítőbb, hogy tényleg mindenbe beledumálnak. Ne kapassátok el őket, mert nem lesz tőlük egy perc nyugtotok sem!
2013. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elõre sajnállak és készülj fel mert most jön majd a java.Bár ha te megtudod/mered mondani,hogy mizujs akkor nem lesz akkora gond.Csak gyõzzed a mamát helyrerakni. :/
2013. dec. 9. 17:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyszer kértem segítséget utána úgy szólította mamuka a gyereket,hogy fiam.Nem kérek belõlük!

De valamennyit muszáj velük lennie,mégiscsak a nagyszülei de jó lenne ha csak 2 naponta fél órát lenne velük.Be lehet jönni megnézni de nem kéretlenül naponta többször.A párom sajna nem így látja,nem is merek szólni,mert csak veszekedés lesz belõle.

2013. dec. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!