Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy ha...

Mi lehet az oka, hogy ha hozzánk átjönnek más gyerekek, akkor megvadulnak a mieinkkel együtt?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a társaság a játszótéren, vagy más hazai pályán közel sem ennyire veszedelmes. Mi lehet itt nálunk, ami ezt hozza ki? A sajátjaim tudnak itthon is normálisan játszani, amíg csak maguk vannak. Lassan már félek beengedni másokat :) Ötletek?
2013. szept. 6. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a játékaitok más gyerekek számára nagyon nagy örömöt okoznak, és ettől felpörögnek, ezt pedig a Te gyerekeid is átveszik :) Vagy nem tudom. Volt idő, hogy mikor gyerek voltam átjárkáltunk egy ismerősékhez és ott a sok játéktól bepörögtem, az ismerős gyerek meg szintén és törtünk zúztunk. Mikor nálunk voltunk meg síri csöndben rajzoltunk vagy babáztunk. Kislányom is bepörög ha máshol van, főleg ha még gyerek is van. Itthon meg normális :)
2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!