Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves voltál, mikor...

Hány éves voltál, mikor először azt érezted, hogy gyereket szeretnél? Ehhez képest mikor szültél?

Figyelt kérdés
Köszi, aki válaszol!
2013. dec. 10. 20:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Miért, piszkálnak a rokonok? :)


Mindenképpen Te dönts el, hogy mikor szeretnél gyermeket és hány évesen akarsz szülni.

2013. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21 voltam, és 23 évesen lettem terhes. 34 hkm
2013. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Inkább az a gond, hogy 2-3 éve elért a gyerek utáni vágy, de tanultam, el akartam kezdeni dolgozni, túl fiatal voltam stb. Most meg már, hogy minden összejött, amit terveztem, nagyon türelmetlen vagyok, és kíváncsi vagyok, kinek hogy alakult az élete, mikor sikerült összehozni az első babát :)
2013. dec. 10. 20:43
 4/25 anonim ***** válasza:
17 évesen jött, volt is a családban nem is egy, tudtam mi mivel jár. 20 évesen született az első, 24 évesen a második.
2013. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22 vagyok és néha már nagyon esz a vágy egy gyerek után, de még 3-4 évet tuti várunk.
2013. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Igazán most 24 évesen,amikor úgy érzem igazán vágyom rá,már van egy 2,5 éves fiam meglepetés baba akkor még nem vágytam babára,csak jött,természetesen oda vagyok érte,de úgy érzem most értem meg igazán rá így nagyon várom,hogy újra babázhassak :)
2013. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Engem nagyon hamar elert ez a vagy. Amikor unokahugom megszuletett,akkor voltam 12 eves. Rengeteget foglalkoztam vele,barmit megcsinaltam a baba korul. Onnastol kezdve nagyon vartam,hogy felnott legyek es legyen gyerekem :) Ahogy teltek az evek,ez az erzes nem mult el,de fontosabbnak tartottam a tanulast,az erettsegit,a szakmat es a munkat. Na most ebbol az utolso 2 nem valosult még meg,ugyan is 18 evesen az erettsegi kozepen pozit teszteltunk. Most szeptemberben toltottam a 19et es janjarban fog megszuletni a kicsi fiunk :) Egyenlore a szuleimnel elunk,de a parom kapott kulfoldon egy nagyon jo allast,igy gyorsabban talpra tudunk allni :)
2013. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27 voltam mikor màr èrdekelni kezdett, 28 vagy 29 èvesen szülök ha minden jól megy. (Jelenleg a szülinapomra vagyok kiírva)
2013. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16 voltam amikor megszületett a hugom,azóta odavagyok a babákért.fürdettem,etettem,sétáltam vele,imádtam.(persze most is imádom csak már nagy cula)februárban születik az első babánk,akkor 26 leszek.:)
2013. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, de az egész gyerekkoromat a babázás, vagy a babysitterkedés töltötte ki.
2013. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!