Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél,...

Hány gyereket szeretnél, milyen neműeket, mi lenne a nevük, és hány év kor különbséggel?

Figyelt kérdés
Én három gyereket szeretnék, a nemük az szinte lényegtelen, csak annyi, hogy az első gyerekem mindenképpen fiú legyen. Fiú nevek közül legjobban a Bence, a Hunor, az István, a Lénárd, és a Mátyás név tetszik. A lány nevek közül legjobban az Eszter név tetszik. Minimum 2 év lenne köztük, maximum 4. :)
2013. máj. 4. 20:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
max kettőt szeretnék,van egy 13 hónapos fiam,Milánnak hívják.kéne egy kislány amikor majd ő már 3 vagy 4 éves lesz,Eszternek,Emmának,vagy Hannának hívnák
2013. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

2 lány, 5-6 vagy több év korkülönbséggel, egyik Liza, másik Írisz.

Ebből a 3 éves Liza már megvan. :)


Amúgy a neme nem egy lényeges szempont, csak most lányos anyának érzem magam. Ez valószínű egy fiú érkezésével elmúlna. :)

Ha fiam lesz, hát nem tudom...nem lesz neve...hadilábon állok a férfinevekkel. :)

Korkülönbségben nekem minimum 3-4 év az ideális, de most hogy 3 éves a lányom, még mindig nem érzek késztetést egy tesókára.

2013. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

2 fiam van:) szeretnénk mellé egy kislányt de akkor sem dőlne össze a világ ha a harmadik is fiú lenne.


A nagyobbik 5 éves Simon, a kisebbik 2 éves Bulcsú.

Ha a harmadik baba fiú lesz akkor számításba jöhet a Noel,Vencel,Áron,Ármin,Zétény,

Lánynevek közül a Rozina,Nelli,Leona,Léna,Janina tetszik


Mivel a két fiú között 3 év van és nem szeretnénk túl nagy korkülönbséget ezért 5 éven belül tervezzük a tesót.

2013. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Én kettőt szeretnék,először egy fiút aztán egy lányt.De ezt csak azért szeretném ennyire,mert én is így voltam/vagyok vele,és szerintem nagyon jó,ha egy kislánynak van egy bátyja.És mondjuk 3-4 év korkülönbséggel.A lány nevek közül tetszik a Zoé,és a Zsófi,a fiú nevét pedig az apukával dönteném el:)
2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Van egy 4,5 éves Annám és egy 3 éves Botondom, 17 hónap van köztük. Majd ha a kisebbik is alsós lesz mondjuk kb 3.-os, akkor esetleg bevállalnék még egy babát. A neme lényegtelen :) fiúnevek közül tetszik a Bercel, András, Zalán, lánynevekkel viszont hadilábon állok, nagyon kevés jöhetne számításba a fura családnevük miatt, illetve ami nekem tetszene az a férjemnek nem és fordítva... szóval nehéz ügy.
2013. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Van egy 9 hónapos Lénám. 3 gyereket szeretnénk. Még egy fiút és egy lányt. De persze tök mindegy, mindennek örülünk, csak egészségesek legyenek. 2 év különbségre gyúrunk. :)

Ha fiú lesz, a Mór nevet kapja, ha lány, akkor Cecília lesz.

2013. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Van már két fiam az első Mátyás 7 éves lesz júniusban, a kicsi szeptemberben lesz kettő ő Márton. Ha tutira garantálná nekem valaki, hogy lányom lesz bevállalnám a harmadikat is, és Réka vagy Alíz lenne a neve. De mondjuk az örökbefogadástól sem zárkózom el kislány ügyben úgy 3-4 év múlva.
2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Már van 3 gyerekem, 2 lány és fiú, többet nem tervezünk már. Korábban úgy terveztük a férjemmel, hogy minimum 2t vállaljunk, és jó lenne, ha nem csak fiúk vagy csak lányok, szóval valóra váltak az álmaink, sőt még egy kicsivel több is :-)
2013. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Egy lány, egy fiú. A fiú Gábor Péter lenne, a lány Hanna Bori. 2 év korkülönbséggel kb. Esetleg még jöhetne egy baba, de én csak két gyereket szeretnék egyelőre.
2013. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Kettőt szeretnék, fiút-lányt, 2-3 év különbséggel. Neveket még nem tudom.
2013. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!