Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél,...

Hány gyereket szeretnél, kisfiút vagy kislányt, hogy neveznéd el őket?

Figyelt kérdés

Én is válaszolok,de ez hosszú lesz.:) Én 2,3 vagy 4 gyereket szeretnék.

Fiú-Fiú: Olivér és Noel, ha ikrek lennének: Emil és Erik,vagy Ármin és Aurél.

Lány-Lány: Adél és Réka, ha ikrek lennének: Eszter és Enikő vagy Zoé és Zora/Zorka

Fiú-Lány: Olivér és Adél, ha ikrek lennének: Ákos és Nina:)


Fiú-Fiú-Fiú: Olivér,Noel és Ákos

Lány-Lány-Lány: Adél,Réka és Sára:)

Fiú-Fiú-Lány: Olivér,Noel,Adél

Fiú-Lány-Lány: Olivér,Adél,Réka


Fiú-Fiú-Fiú-Fiú: Olivér,Noel,Ákos,Dominik

Lány-Lány-Lány-Lány: Adél,Réka,Sára és Nina

Fiú-Fiú-Fiú-Lány: Olivér,Noel,Ákos,Adél

Lány-Lány-Lány-Fiú: Adél,Réka,Sára és Olivér

Fiú-Fiú-Lány-Lány: Olivér,Noel,Adél és Réka


De nagyon szeretném,ha az első gyerekem lány lenne.:)De ha fiú lenne, az se lenne tragédia:)


2012. aug. 23. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 fiút és 1 lányt szeretnék. 1 fiam van eddig.
2012. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 lányom van eddig.Még egy babát szeretnénk.Egy picit jobban örülnék ha lány lenne,mert sok rózsaszín ruhánk van.De ha fiú lenne az se lenne baj.Ha fiú lenne akkor vagy Csanád lenne vagy Ádám.Ha lány azt még nem tudom,a Laura,Leila esélyes nevek.
2012. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kettőt terveztünk, először egy fiút szerettem volna, bejött, Máté a neve, másodjára kislányt szerettünk volna, ez is bejött, Gréta a neve:)
2012. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy Miléna Rebeka nevű kislányom mindenképpen lesz. :) Estleg később szeretnék majd még 1 babát, hogy fiú vagy lány lesz, az mindegy. Fiúnevet most így nem tudok, ha lány lesz tetszik a Réka.
2012. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 fiam és 1 lányom van. szívesen szülnék még 1 kislányt is később de már nem lehet
2012. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van 1 kisfiam Nimród, most ikreink lesznek Irina és Elena. Ha lesz még egy baba akkor fiúnál Bulcsú és a Zétény esélyes.Lányból a Jana tetszik nagyon de ugye van ilyen ásványvíz.
2012. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Keresztanyám ingázott nekem és lány, fiú, lány jött ki, az első kettő lehet h ikrek:) És remélem be is jön a hétvégén! :)

Sajnos a párommal nem egyező az ízlésünk, de szeretnék ezek közül választani:

Zselyke,Álmos, Nola, Teodor, Iván, Zoé. Ebből a Zselyke és Álmos ki van lőve, páromnak nagyon nem tetszik, a többit még nem hoztam fel neki:)

Esetleg ilyesmikben is kiegyezhetünk: Simon, Mia, Nina, Dominik (vagy hasonló kezdésű nevek), Nataniel, Artúr, Aurél, Abigél, Szonja.

2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Én nem ajánlom senkinek hogy az ikreit hasonló névvel illesse! Még nehezebbé teszi hogy mások megkülönböztessék meg jobb érzés is lesz nekik szerintem h mások. Anyukám totál egy embernek tekint engem és az ikertesómat! Elérte hogy utáljam az egész ikres dolgot! Csak gondoltam szólok:)

2012. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy Annám és egy Botondom.

Sajnos két éve ikerbabákat vesztettem el, náluk a Bercel és a Bálint volt a befutó név.

Szeretnék még babát a későbbiekben, van már pár listás név ami esetleg szóba jöhet : Alíz, Izabella, vagy a párom kedvencei a Sára és a Réka, valamint András és talán Bálint és Bercel is, ha addig megbékélek az előzményekkel.

2012. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 gyermekem van Bence Alex és Laura most ha lenne egy pici akkor Botond Dániel vagy Véda Lia lenne:-)
2012. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!